Komu vyberali krčne mandle v ružinove?

Príspevok v téme: Komu vyberali krčne mandle v ružinove?
Mimi_

Ahojte mam iba par otazok ohľadom vyberania v krčných mandlí v ružinove.
Ja sa moc v týchto nemocničných postupoch nevyznam tak by som chcela poradiť, že či mi najskôr musi dať moja ORL nejake odporúčanie, potom sa musim objednať na vyšetrenie v ružinove? Alebo tam môžem prisť na vyšetrenie bez objednania? Tam je nejaka ambulancia na tom 4 poschodí?,kde chodia pacienti už s odporučankami a tam si dohodnu potom s tým chirurgom, lekarom alebo aj termin?
A boli ste tam niekto na vyberani aj CA? To sa potom robi normalne na operačke? Alebo tiež v tej ich zákrokovej miestnosti? Dakujem

datelinka

ak to nie je nevyhnutne, netreba davat celkovu anestezu.
a ak sa jedna o dospeleho cloveka, tak pri vyberani krcnych mandli naozaj netreba mat strach, v lokalke je to uplne v pohode.

zuzic

bingham ty jeden nezbednik:) a ze dospely:)) rozbieha sa mi tu kariera tak ma nezhadzuj aspon tu:)))
(vies toto by som v buducnosti chcela robit ale psssssssssst:)

zuzic

mimi: este nieco. budu ta tu pravdepodobne presviedcat ze vyber nie je nutny a tak...su tu vselijaki ludia a vselijake nazory no nedaj sa ovplyvnit. vyber odporucam

zuzic

jejda kolka cest ze ma vyhladavaju:)) no aby som to dala na spravnu notu, mne nevyberali v ruzinove som z nitry takze ti mozem povedat ako to bolo u mna, neviem ci je to v ruzinove inak, ale nemyslim si...no ja som isla na odporucenie mojej obvodnej hned do nemocnice s vymennym listkom, vedela som ze mi ich budu brat takze som sa rovno telefonicky dohodla s doktorom (inac vedela som od znamych ze je fajn, takze som vlastne isla rovno po nom:)a vybavila si vysetrenie, on ma po vysetreni objednal na zakrok. no objednavaju na zakroky na normalnej ambulanci pre "vonkajsich" pacientov. pri prijme uz vysetruju na oddeleni. ak ides do CA tak ides na operacku, je to narkoza tak musis byt ako na normalnej operacii. ak by si sa dala do lokalky (co odporucam ale to je uz kazdeho osobny nazor) vtedy je to v zakrokovni. ja som absolvovala obidve takze ak nieco budes potrebovat....

Mimi_

ZUZIC teba som si všimla v nejakej teme, kde si o tych mandliach v ružinove rozpravala. Tebe tam tušim tiež vyberali ak si pamätam. Vedela by si mi poradiť ak si tu?