Opuchlo mi jedno akné..prosím o RADU

Príspevok v téme: Opuchlo mi jedno akné..prosím o RADU
JankoZN

Dobrý den...spravilo sa mi niečo pod okom..ale bolo to len červené svrbelo ma to trošku a teraz mi to začina opuchovať a je to dosť tvrdé a v piatok mám stužkovu:-( a chcem aby to nebolo doftedy dať nato OCTANOVU masť nech sa mi to vyzbiera a potom vytlačiť? alebo niečo take ako je alkohol(ALPA) a tak..hm?aj to boli na dotyk a puchne to viac a viac:(

kopyrajtka

toto som mala presne aj ja, som tyzden nechodila do skoly, lebo som to uz mala velke asi ako hrozno,...

neskutocne pomohol postruhany zemiak... normalne som si na vatu dala trosku postruhaneho suroveho zemiaku, a pridrzala si to na to miesto... akne dozreje rychlejsie, a potom aj same praskne, ani netreba vytlacat (alebo mzez aj vytlacit ak to nebude vyzerat dobre, ale hlavne vytlacat az ked zmakne... nemoze to byt nasilu!)

a davaj si na to ten zemiak az do toho piatku, preventivne...

datelinka

nastruhany zemiak.... a potom z toho sprav zemiakove placky a zjedz. inak ti akne nezmizne do konca roka :-))
inak, bromhexin ma tiez alkoholovy zaklad, ak sa dobre pamatam, takze preto ti to vysusuje vyrazky. ehm, tuto, ty si uz asi poskusala kadeco. nevies aky vplyv ma moc na liecbu akne? boli tu rozne polemiky ale ty si to urcite testovala..

Denz

tuto- ty kam chodis na tie rady,?:DD
Spln mesiaca.... :DD
a neodpovedala si mi na ten orgazmus:))
ak je spln...bude len vtedy vyvrcholenie?? :)))

tuto

som zabudla,ked to umyjes,natri si to nastruhanym zemiakom,stiahne tu agresivitu a potom indulonou, mozes aj nechtikovou

datelinka

no prave preto, aby si to nemal opuchnute, nebabri, len si to vysus, aspon nejakym liehom.
a ked mas sestru, tak nech ti pozicia nejaku kryciu tycinku, pripadne si das aknecolor, to ti dobre prekryje cervene miesto. :-)
peknu stuzkovu, janko :-)

JankoZN

Heh nevadi...ano nebudem si to babrat..ale ja mam stužkovu v piatok a ak s tym nič neurobim tak čo? nemožem isť s napuchnutým celým okom tam:(:(