krv v stolici ?

Príspevok v téme: krv v stolici ?
bergen

Cavte .. mam 20, stolicu mam normalnu az na predosly den, to co vo mne bolo tak tvrde ze som to nemohol rpetlacit ani pri najvacsom uvolneni sa, tak som si stolicu kusok po kusku odtrhaval z konecnika, strasne daco az som sa spotil a bol som od tlaku v tvari ,velmi to bolelo. Ked som si utieral zadok, tak som tam videl stopy krvi. Viem ze to znie smiesne ale inac som to napsiat nemohol, myslim to seriozne. Chcel som sa spytat ci ta krv je z vnutra, obsiahnuta v stolici alebo sa jednalo o natrhnuty konecnik ? Nie som si isty ale bolest to bola epicka, taku som este nezazil . Prosim dajte vase nazory

bergen

stalo sa mi to len raz a zrovna po takom chlastani ako som za posledne roky ani nepil (velke okno). otec mi pvoedal ze to mam natrhnutu rit a ze ten chlast ma dehydroval a preto ten vykal bol taky tvrdy. ja osobne si nemyslim ze su to hemeroidy lebo nemam ani som nemal ziadne ine problemy s tym, ale otcove vysvetlenie mi prislo cudne preto som sa sem obratil s tou otazkou.

m4k

To ze tam bola pritomna krv po takej stolici sa ani nediv!! Rozdrazdila ti sliznicu, preto ta krv..

Ak sa Ti to stava castejsie (tvrda stolica) mal by si upravit stravu.. Ak sa Ti stane castejsie ze bude pritona krv (a nie len po tvrdej stolici) potom uz by si asi mal navstivit aj doktora..

meggy10: plus 7 dni je bulvarny platok, ktoremu ide len o to co najviac sokovat a co sa tyka pravdivosti mozme sa len pousmiat.. Neradila by som Vam prikladat takymto clankom akukolvek hodnotu, zbytocne vas vystrasia a potom uz budete hladat chorobne priznaky naozaj vo vsetkom..

Inak ked niekedy sa nemozes ******* =) tak pomoze aj cigaretka, pekne uvolni.. Ale zas je tu riziko ze zacnes fajcit =(

Inak roznym ludom travi rozne.. Niekomu moze ta ista potrava sposobovat zapchu inemu nic.. Pises ze az teraz sa Ti to stalo tak si nelam hlavu.. S najvacsou pravdepodobnostou sa to zopakuje (ak vobec este niekedy) az o par rokov..

meggy10

no bude to aj v stravovani, ja som mala to iste, ja som si na wc-ku aj porevala, cela spotena som vzdy vysla, ale to bol studeny pot, bolelo to ako keby som mala ziletku v zadku, ale kupila som si v lekarni vlakninu, vola sa psyllium a miesam si to do jogurtu a tak sa ma vypit za tym cca 3dcl vody, ale musis to uzivat aspon tyzden a mne to pomohlo, stolica sa mi upravila a uz nieje taka tvrda ako bola. dufam ze tak skoro sa mi ta zlata zila znova neobjavy, lebo gynekolog povedal, ze ju musim dat vyoperovat ked sa nestiahne. ale raz som citala v plus 7 dni jeden pribeh, ako jeden muz mal neznesitelne bolesti pri stolici a isla mu aj krv a trvalo to dlho kym sa odhodlal ist k lekarovi a nakoniec mu zistili rakovinu, myslim, ze hrubeho creva, takze netreba to podcenovat a najlepsie bude ked zajdes za lekarom a on ti povie co to je. ale najprv skus tu vlakninu ci nepomoze.

Denz

bergen- je to podrazdeny konecnik a pri tej tvrdej stolici sa ani nediv,ze ta krv....
stava sa to.
Skus sa lepsie stravovat aby si nemaval tak tvrdu stolicu.