byvanie

Príspevok v téme: byvanie
!janka

Ahojte, mam taky problem, teda aspon pre mna je. Prave riesime s priatelom otazku stahovania. Byvame v malo bytiku, ale kedze sme studenti a v priatelovej rodine sa vyskytli nejake trapenia, a teraz aj financne problemy, musi a aj chce pomahat mamine a sestram aj financne hoci sam nema dost penazi ani na to aby prezil....., prave preto sa potrebujeme prestahovat, do bytu k niekomu, vyjde to lacnejsie, ked budeme v byte 5 ludia ako ked sme dvaja...., lenze problem je v tom, ze sa bojim ci to psychicky zvladnem, nemam rada spolocnost, mam rada svoj klud, pokoj, a to aj priatel..., bojim sa ze to tam nevydrzim, lenze ak ostaneme tu, tak priatel nemoze pomoct rodine....., viem ze je malichcerne riesit moju psychiku oproti ich problemom rodinnym, ale u mna sa striedaju take obdobia, ze najradsej by som pomohla aj im tymto, a potom prave to sebecke obdobie, ked chcem mat svoj klud....,som uz z toho zufala, mam chut buchat si hlavu o stenu ked si pomyslim ze musim byvat s viacerymi cudzimi ludmi

darika

ahoj Sway
janka
to je to,co som pisala,tak nejak to zatial malo ist.Aj ta izba na teba cakala.Z toho,co a ako to pises,citim len bolest,smutok a zufalstvo,ale neboj.Casom sa to pretrasie a bude zo dna na den lepsie.Pokial nie je medzi vami nenavist,tak uvidite.Ani ja to nemam ruzove a asi pojdem po tvojom chodnicku...Ty mas este vela casu a moznosti,o ktorych ani nevies.Teraz ta to bude trepit,ale...tak to teraz ma ist.

!janka

no ja mam pocit, akoby to "niekto" tusil, lebo ma volno v izbe uz od decembra.......akoby mi to drzala......tak v pondelok, este tu musim dva dni vydrzat....musim sa sustredit na skolu, sakra, ak ja zostatnicujem po tomto, tak budem nalozena tri dni v liehu.....

sway

Super,ze mas kam ist - to je teraz hlavne.Co bude potom uvidis.Kazdopadne mas fajn,ze mas takeho blizkeho cloveka:-)

!janka

sway dakujem......idem dnes vybavit to nove ubytko, tak dufam, ze si s kamoskou nezacneme liezt na nervy uz po mesiaci.....

!janka

darika, ten email som nedostala......inak by som ti urcite odpisala....
no podla mna aj poddla neho to bude lepsie......, a ja nelutujem, ze som pomohla, zasluzi si to on, a aj jeho rodina, sebe som mozno ublizila, ale zarovnen som sa mnohemu naucila, a je fakt, ze len teraz posledny mesiac, dva mesiace som naozaj zacala citit ze ma ma rad, a ze so mnou preto, lebo chce a nie preto, ze nema inu moznost......, mozno sa nase cesty este spoja, ale nateraz bude lepsie ak sa rozidu....ostaneme urcite kamarati, lebo nkto iny nas nepozna natolko ako my dvaja jeden druheho....neviem co medzi nami je a bude, ale je to silne, len potebujeme skusit nieco nove, mozno si uvedomit, ze sme jeden pre druheho doleziti, a ze nikto lepsi neexistuje.....ale takto by bolo len same keby....skusime a uvidime....len dufam, ze to bola spravna volba nateraz, aj ked sa nam tym poriadne skomplikuje zivot....co uz....asi to tak malo byt.......a mozno stretneme niekoho kto za to bude stat viac........a dakujem za podporu

darika

janka
ani neviem co napisat.Vidis,ja neviem preco,ale niecim si ma velmi dostala,lebo som na teba casto myslela bola rada,ked si pisala ako to pokracuje.A ked som zistila,kto vlastne si...No,akoby som niekde v hlbke vedela,ze ta poznam.Ja som ti aj mail napisala,len neviem doteraz ci odisiel,lebo mi napisalo,ze bo odoslany,ale v odoslanych som ho nenasla.
Nezufaj,mozno sa to casom napravi.Tym,ze sa odstahujes si to len ulahcite.Jasne,ze si nebudete vykrikovat,lebo vy ste si nikdy neublizovali a ty si vzdy pri nom stala.To on vedel.Hlavne vtedy,ked sa stala ta neprijemna vec.Niekedy sa nam sama cesta otvara am ist,ked sa nevieme rozhodnut,aby sme pochopili.Ta vasa bol ten byt.Neslo to.Ja sama viem,ze ked nejdu veci lahkou cestou a stale sa objavuju prekazky,tak z tej cesty treba vybocit a hladat druhu.Aj ta druha sa ti ukaze a uvidis.Mozno,keby ste boli sami...ale ani vtedy to nebolo uplne super.Mozno potrebujete len cas,byt od seba,aby ste zistili,ci mozte byt bez seba.Uz tu niektora spomenula,ze si chcela pomoct ty jemu a najviac si si ublizila ty.

!janka

darika, spravne si pochopila......myslim, ze nemusim vysvetlovat........vcera sme sa rozhodli, ze to tak bude lepsie, resp. rozhodli sme sa uz davno, len sme to nevedeli urobit.....vzdy som si predstavovala rozchod plny kriku, urazok, nikdy viac ta nechcem vidiet a tak....a on so mnou dnes pojde nakupovat nove veci, co potebujem do druheho bytu.....viem ze ma lubi, a za mu na mne zalezi, ale potebujeme vyskusat nieco nove....ako aj on tak isto aj ja......a myslim, ze keby to nespravime teraz, potom by uz mohlo byt neskoro.....toto byvanie nam mozno len dopomohlo k tomu, aby sme jeden druheho videli aj v inom svetle......dufam ze to nejako preboli, aj ked viem, ze kontakt tak lahko a rychlo nestratime. a musim este vikend vydrzat tu, a v pondelok spim v novom.....teda dufam