nechce niekto psika?

Príspevok v téme: nechce niekto psika?
suzenka

ahojte,

jednej pani psika z BA sa narodilo 7 zdravych steniatok zlateho retrivera..bohuzial sa o ne nemoze starat a velmi rada tychto psikov daruje do dobrych ruk inak ich bohuzial s tazkym srdcom bude musiet dat utrati ak sa nikto nenajde :(

maju 8 tyzdnov..viacej informacii aj fotky steniatok budem mat zajtra alebo zaciatkom tyzdna

tak ak niekto planuje a ma rodiny domcek prosim napiste

dakujem

dionee

lienočka123 je sice utracanie chore a zvratene ale ludia to bezne robia. Ci uz s cistokrvnymi alebo i poulicnymi psikmi. Ludia su prilis lenivy aby ich davali do utulkov aby rozmyslali co s nimi. Pohodlnejsie je im spravit taku surovost.
Su bohuzial utulky preplnene a niekde psikov nevezmu.
Potom su karantenne stanice, tam psikov utracaju po 10 dnoch.
Inzecia je preplnena psikmi taktiez.
Je to smutne ale je to fakt.
Moja znama je leniva dat fenu sterilizovat , jej je pohodlnejsie to ze dva krat do roka jej mama pozabija steniatka.

lienočka123

Predchádzajuce prispevky som nečitala,ale nechápem, prečo by ich mala dať utratiť, šak mám ešte aj utulky pre psy,to by ju zabilo odniesť ich tam....To je choré, davať utratiť zdarvé čistokrvné psy.

suzenka

nie nie ja som si tu pani nevymyslela..mne ani ziadny takyto mail neprisiel

vazne neviem ci to co koluje je toto :(

ako som spominala mne vcera zavolala sestra ze nejaka znama jej priatela ma tychto zlatych retiverov a ze ci nepoznam niekoho kto by chcel psika..

hned ma napadlo ze skusim to dat aj sem lebo mi ich je strasne luto...ze by ich mala utratit

ani vo sne by ma nenapadlo ze by to mohol byt nejaky vymysel.... :(

darika

nie,ja ju neobvinujem,ja len,ze mi to pride velmi nahodne,tak som len pytala,ako sa ona k tomu dostala.
A dakujem za vysvetlenie.To som este o tom nepocula.

darika

nie,ja ju neobvinujem,ja len,ze mi to pride velmi nahodne,tak som len pytala,ako sa ona k tomu dostala.
A dakujem za vysvetlenie.To som este o tom nepocula.

jajka001_

darika podla mna je suzenka v tom nevinne, a mozno je to iny pripad. ved nedala sem mail ani nic, ona sama ten mail nedostala len jej bolo luto tych psikov

alzbee

Ale zas suzenka si to nemusela vymysliet-mozno ma naozaj taku znamu...i ked je pravda, ze by to bola fakt obrovska zhoda nahod s tym mailom, co koluje, tak ale ktovie..
hoax znamena sirenie zbytocnych, poplasnych a nebezpecnych retazovych sprav..

darika

no,a mne hned neslo do hlavy,zeby sa jeden inzerat so psikmi rozniesol po celej SVK a nahodou skoncil este aj tu.
Suzenka,ale nerozumiem,co to znamena od teba?Ty si si tu pani vymyslela?Preco?Dostala si mail,a chcela si pomoct cez toto forum?Nerozumiem.
A prosim vas,co znamena hoax?Bola som na tej stranke,ale ma to slovo aj nejaky vyznam?

delilah

no neviem kto by u len tomu uveril... majitel asi ma rad psy kedze nejakho ma ze? cize asi nebude bezdovodne zabijat stenata, ked by ich mohol predat a celkom dost zarobit. boze ste naivni... a okrem toho je to uz tusim dva roky stare, presne ako alzbee povedala je to hoax, a kazdy trochu zmyslajuci clovek to hned pochopi

alzbee

Poslala som ten email dalej a kamos mi nato odpisal, ze to je hoax a prilozil mi k tomu toto:
www.hoax.cz
Takze je zrejme lepsie ten email neposielat dalej...