co si myslite???

andrea15

no uz ma zacali aj bolet prsia co ma vzdy bolia niekolko dni pred menstruaciou takze som spokojnejsia,ja viem ze by som sa nemala stresovat,kondom sa nepretrhol leo som ho potom drzala v ruke a bolo to ok,ale nechapem preco sa vzdy tak strasujem je mozne ze som na to este mlada?a preco sa dvomy kondomamy zvisuje rizyko pretrhnutia?dakujem

andrea15

ahojte,mam 16 a priatela uz pol roka bol moj prvi a milovali sme sa,mal dva kondomy ...bola to moj apodmienka a este aj ho pred tym vytiahol...neviem mozno som na to este mlada alebo co ale mam s toho stale stresy ci sa nahodou nieco nestalo alebo co a stale si namyslam ze ma nieco boli...poradte diky moc

hekate

antikoncepcia v 15 nie je asi nic moc, pokial ti to sam neodporuci lekar, maj nachystany kondom a mysli na to ze ho oddnes budes musiet urcite vymenit kvoli expiracii kym bude rozumne ho pouzit

ema

JANKA NEHNEVAJ SA ALE NAOZAJ NA TO ESTE MAS CAS.NO ALE V EUROPE JE TO UZ TAK. BUD SAMA SEBOU. POZRİ CİM VİAC VYDRZİS TYM VİAC TO BUDE PRE TEBA KRAJSİE.... TOJE MENSİA RADA:)

janka

ja som prvykrat pouzila kondom.Tiez som mala 15,ale s chalanom,kt.lubim.Ked to budes naozaj chciet,tak pouzi zatial kondom.Ma ucinnost na 70-80% a ked pride vyvrcholenie z jeho strany,tak nech ho preistotu vytiahne.Ale to je iba moja rada

erika

je to od teba velmi zodpovedne ze rozmyslas nad moznymi dosledkami ale fakt mas este dost casu, porozmyslaj nad tym . v kazdom pripade to nenechaj na nahodu . na trhu su aj pripravky nehormonalne so spermicidnymi ucinkami ktore zabrania neziaducemu otehotneniu

success

Jana, suhlasim so symou, mala by si este pockat, ja som prisla o panenstvo v 15 a druhy krat som sa milovala az v 18 a poviem ti ten rozdiel bol obrovsky, druhykrat to bolo uzasne s clovekom, kt som naozaj milovala a keby som mohla vratit cas on by bol moj prvy, ale ak to tak velmi chces, pouzi radsej kondom, ak si kupis kvalitny a budete ho spravne pouzivat, nemal by prasknut

janna

ok..dakujem za radi..:)len ja sa bojim toho ze ked budem mat prvy krat pohlavny styk a to bez antikoncepcie...ze otehotniem....ze napr. kondom praskne alebo co!