Dalsie dieta

Príspevok v téme: Dalsie dieta
zuzula11

Pred par mesiacmi som zalozila temu Manzel chce dalsie dieta, ja nie ... Situacia sa zmenila a lopat potrebujem poradit. Nakolko mam tazky rok v praci, kamosky na materskych dovolenkach, ktorym chodim okukovat babatka, rozhodla som sa pre dalsie dieta - buduci rok budem aj pracovne "volnejsia". Zdravotne som sa dala dokopy a tesim sa na dalsi prirastok. Ma to vsak hacik: manzel zrazu babatko nechce. Ze vraj uz bude velky vekovy rozdiel medzi surodencami - dcerka ma 8 a syn 6 rokov. Som z toho vedla, preco tak zrazu za tri mesiace zmenil nazor? Mam 35 rokov a ak nie dietatko teraz, tak potom kedy? Baby, poradte ako nanho, ved uz spolu takmer nespime ...

datelinka

alzbee a si, urcite :-)
inak, ked niekto zacne pisat, ci stvrte dieta ano, ci nie, tak to mu napisem, ze ja som si s nikym lepsie nerozumela, ako ja, tretie dieta, s mojim bratom, stvrtym v poradi.a poslednym :-))) mama vraj ako dieta snivala o desiatich detoch. po nas styroch to nasich preslo :-)))

ojka

zuzula, skus sa s manželom o tom ešte riadne porozpravať, podla mna to nie je až taký velký vekový rozdiel (: napr. vek. rozdiel medzi mojou najstaršou a najmladšou sestrou je až 15 rokov a vychadzaju spolu perfektne. Všetko je oukej.

darika

ved prave tak som to ja myslela.Vo vela ludoch to pohne s materskymi citmi.Ja,keby som chcela manzela na to nahovorit,tak ho vlacim tiez po navstevach ku kamaratke.Aj ked toho mojho by nebolo treba.

datelinka

prepac, darika, necitala som to :-( vies, u mojej znamej, ktoru spominam, prave toto nejako spustilo tu tuzbu. oni boli s manzelom velmi casto pri mojom dietatku, prave preto pisem, ze sa mi velmi pacilo, ako ti chalani v predpubertalnom veku nadherne vnimali babatko. bola som z nich namakko. :-))

darika

datelinka
to bol len moj napad,zobrat ku tym kamoskam aj manzela.Ked este nedavno chcel,tak pohlad na to babo,by mu mohlo zase vratit tie tuzby nazad,Nevidela som v tom otrcanie deti manzelovi.

emira

S dietatom by rozhodne mali suhlasit obaja partneri. Nie je to nove auto, ktore raz chce jeden, potom zase druhy... Len taka otazka - mate dve male deti, naco chcete este novorodenca? Myslim, ze pri 9 a 6 rocnych sa urcite nenudite. O vekovy rozdiel nejde. Moja sestra je odo mna starsia o 18 rokov a vztah mame super. Otrcat cudzie deti manzelovi, aby aj on chcel, snad funguje na pubertaka, nie na zreleho muza. Pises, ze ste kvoli tomu taki nervozni a rozhadani, ze spolu uz ani nespite. Tak radsej popracuj na vztahu.

datelinka

zuzula, mate s manzelom nejaky fazovy posun :-)) skoda ze nemate rovnake tuzby v rovnakom case :-) ale to by bola asi nuda.
asi vam nic ine neostava, len si v rozhovore zhrnut argumenty pre a proti :-)
ja v tom nevidim problem, ze su deti vacsie. praveze pomozu, a radost budu mat tiez urcite velku :-)
moja znama ma dvoch synov, 10 a 12-rocnych, a s manzelom sa snazia o dalsie babatko :-) chlapci su uzasni, snivaju o sestricke, ale keby bol aj chlapec, vzali by ho do parady :-) paci sa mi ich postoj.
mne sa tretie dieta v rodine velmi paci (a to nie preto, ze aj ja som bola ako tretia zo surodencov), ale vstci tretorodeni, ktorych poznam, su niecim vynimocni :-) su to drobnosti, ale robia z nich prave tie osobnosti, ktore su. ale to ma pravdaze kazdy v sebe. :-)

darika

no,Zuzula,takze tvoj manzel najskor rezignoval.To tak byva,ked clovek o niecom stale dookola,niekedy sa musi aj prosit a ked to nema ziadnu odozvu,tak to proste len vzda.Ak mas niekoho,kto ma babo,koho by si mohla ist aj s manzelom navstivit,chodte.Tam,ked on to babatko uvidi,zase sa mu vratia tuzby.A ked aj ty sa k nemu pridas,mozno uz v ten vecer by ste mohli zacat skusat.A...nikdy nie je neskoro.Ty si uzijes dalsie materstvo,budes oddychnuta,deti ti pomozu.
No,mi je smiesne,ze ja som nedavno hovorila,ze k mojmu 9 rocnemu synovi surodenca je uz neskoro a...tebe tu radim uplne inak.