som homosexual

darika

je pravda,ze vacsina gayov sa na to hraju.Len tak.Z roztopase.Ono to teraz leti,tak mozno chcu byt in.Chcu skusat.Len v tomto pripade ide viac o tych mladsich.Ja si myslim,ze pravy gay sa s tym narodil a z hlavy sa mu to vytlct neda a ani vyliecit.Mam dobreho kamarata,vlastne viem o dvoch,ktori-jeden z nich je normalne zenaty,ma dceru,ale tie pohyby a rec,nezakryje.A potom druhy,tak stary ako ja,nikdy si to nepriznal,nikdy ho nikto s chlapom nevidel,vzdy len zo zenami.Ale on ani kamaratov nema.Len kamaratky.A ten sa tiez nezaprie.To su 2 pripady,ze si to proste doteraz nepripustili a biju sa s tym.

roman08

darika ale ved ja ich ani tohoto chlapca co sem napisal vobec nodsudzujem dole nizsie som napisal prispevok a vnom pisem ze to nema vobec lahke ale banda tychto s prepacenim hlupakov ma tu zvozila a to ma nasralo a preto je tento druhy prispevok taky aky je.ten chalan to ma velmi tazke a preto mu to vobec nezavidim ale ja hovorim aj tak ze je to choroba a pokial si to nedokaze priznat a riesit to ale sa bude lutovat tak sa z toho nikdy nedostane.a problem je aj v doktoroch nevedia tomu pomoct tak jednoducho sa povie ze to neni choroba a zacne sa to pokladat za normalne a v tom je chyba.vsetko sa da len treba chciet a to ze dnes nato nie su lieky a lebo lepsie povedane psychologovia nevedia tento problem riesit neznamena ze sa to v buducnosti nebude dat.lenze ked sa budu pred tym zatvarat oci alebo sa tu budeme hrat na liberalov a modernych ludi ktory neziju v stredoveku tak potom sa z problemom dalej nepohne.

darika

roman
myslim,ze viem o com pises.Aj ludstvo pokracuje vdaka tomu,ze zena ma styk s muzom a muz so zenou.Ja sa to snezim len respektovat.Suseda,kde som predtym vyrastla,moja dobra kamaratka ma syna,ktory jej v jeho 17 rokoch oznamil,ze je gay.Ona aj s muzom su tak uzasni ludia,ze by si ich chcel domov a navzdy.Tiez preplakali dni a noci.A co ho zabiju?Co by si robil?Psychologovia,rozhovory...nic nepomohlo.Tazko je to,kym sa to nedotkne nas.

lost

bingham, ber to tak ze planeta je preludnena :)
cize homo by sa mohlo kludne aj povolit.

(le si robim srandu, nechcem urazat, napadlo ma to ked si povedal ze by sme tu neboli ak by kazdy bol homo)

bingham

Nieee...ty si mylis slovo lubim a milujem....to je velky rozdiel...lubim aj teba :DDDDD milujem iba seba :DDD...., ale nie robim si srandu...:))

a nie su tam kvalitni muzi ??? :DD si sa asi zle pozerala...naopak ja musim napisat ze su tam veeelmi kvalitne zeny :)))

pobavila

tak sa to slovo nauc, lebo vazne su tvoje komplimenty lacne:) ale aspon ta tu potom kocky viac "zeru". Aj pouzivat slovo lubim v kazdej druhej vete, potom straca vahu... A S. Tropez nemam rada, nie su tam kvalitni muzi:)

bingham

Aaaa to si ty pobavena :DDDD uz si ma balila v inej teme :P ja slovo lacne..nepoznaam.... :)) a rozhodne by som lacne komplimenty...a veci nedaval takym krasnym stvoreniam ako su zeny :P

:DD zrejme to mas problem pochopit....ja nikoho neodsudzujem...., ale keby boli vsetci homosexuali....tak tu nie sme :DDD a prave to sa mi nezda normalne...neviem aspon mne :DDD

a....keby som ta balil v S. Tropez.... tak uz som ta mal ;)

pobavila

stavim sa, ze si ma uz niekedy balil v S. Tropez:D ale nie dakujem, ja nie som na takych tych s lacnymi komplimentami ake davas:P
no proste niekto sa narodi a tak ako sa tebe pacia zeny jemu sa pacia muzi. Bud pojde proti sebe a tie pocity potlaci a nebude stastny, alebo opak. Tak co je natom? Predstav si, ze sa tak narodis ty..alebo tvoj syn raz pride:oci som gay! co mu vylepis??

bingham

Aleee pacil by som sa ti :))

a inak...napis mi co je na tom normalne.....:DDD....ako ja proti nim nic nemaam...pre mna za mna.... :DD, ale koser to neniiiiii...takto by sme sa daleko nedostali.....keby to bolo uplne normalne :))

pobavila

take typy posilkove ja nemusim:) ja mam radsej sexy inteligentov...
byt gay nie je choroba, je to normalne a sa cudujem, ze v dnesnej dobe to niekomu este robi problemy