Nedostatocne vzrusenie alebo co?

Príspevok v téme: Nedostatocne vzrusenie alebo co?
fringer123

Zdravim Vas...

Mam 20rokov. Aktivne sexualne zijem od svojich 16rokov. Nedavno som zmenil partnerku s ktorou som este sex nemal. Avsak dnes sa to mohlo zmenit, ale moj penis bol akosi mrtvy. Pred touto partnerkou som mal 3rocny vztah kde sa mi toto nikdy nestalo. Nova partnerka ma neskutocne pritahuje a vzrusuje. Nerozumiem tomu ako sa toto cele mohlo stat. Ked sme sa spolu "maznali" bolo vsetko v poriadku. Ale akonahle sme sa blizili k pohlavnemu styku akosi sa mojmu penisu nechcelo. Moze to byt tym, ze sa snazim byt lepsi ako predosli partner mojej novej priatelky? Skuste mi prosim poradit. Som zufaly! Tento zazitok bol najhnusnejsi v mojom zivote a nechcem aby sa opakoval :- ( Prosim pomozte mi!

aluska

preco nie?tak ste spolu kratko, este ste spolu nespali...podla mna je to ok.proste chces byt dobry a cim viac na to myslis tym viac to nejde

fringer123

Lenze uz minule, ked sme sa "maznali" som mal pocit ze hups, teraz kebyze ideme riesit nieco viac, tak by som asi nebol schopny.. Zeby som bol stale vystresovany? hmm...