nechut do sexu

Príspevok v téme: nechut do sexu
katuska85

S priatelom sme spolu 4 roky, mame pekny vztah,nemame nejake konflikty ani nic. V poslednom roku som vsak stratila chut milovat sa s nim, ani ma nevzrusuje, co ma trapi, pretoze ho lubim a nechcem on prist. Spociatku sme mali troasku problem s jeho predcasnou ejakulaciou a mojim strachom (bol moj prvy),a le vtedy ma este vzrusoval, neviem ako dalej, poradte prosim.

dzaness

ahoj Greta,
no chapem ta uplne presne. Tiez som po porode, sice uz 7 mesiacov, po porode sme zacali sexualne zit dost skoro, mala som chut, ale v poslednej dobe mojho chlapa nemozem ani citit...uz ked vidim ten jeho divy vyraz v ociach tak si radsej vymyslim amputovanu hlavu len aby som nemusela rozkrocit nohy. Neviem co sa so mnou porobilo, hovorim tesne po porode bola aj chut aj vsetko. Mala je uzasna, kludne, pokojne babo ktore vobec neplace, len vo vynimocnych pripadoch, takze nejak zeby som bola unavena nemozem povedat. Asi sa mi zbesnili hormony

Greta G

Som s priatelom tri roky.Mame spolu dvojrocne dieta.Po porode som stratila uplne chut na sex.Memam chut na intimnosti ani s nim,ani s nikym inym..Nic ma nevzrusuje,necitim v bruchu tie motyliky,ako volakedy.Pred tehotenstvom som bola az privelmi sexualne aktivna a atraktivna.
Mam problem aj psychickeho razu.Som nespokojna,vycerpana z dietata,vsetko zajedam.Pribrala som a necitim sa vobec atraktivna.Moj
priatel mi ide na nervy a vidim vsetky chyby na nom,ktore som predtym vobec neregistrovala:velke brucho,chlpaty chrbat,neostrihane nechty.
Trapi ho,ze ho odmietam,ale nerobi nic,aby sa vztah zlepsil.
Chcela by som vyhladat odbornika,ale neviem,ci psychologa,alebo sexuologa.. neviem co robit..

katuska85

aluska: mna to tiez napadlo, ci to nie je nejakym ochladenima dost dlho som to v sebe riesila a potom prislo dlhsie odlucenie a ja som skoro zosalela ako mi chybal...myslim, ze city su v poriadku, mna to strasne trapi, ked vidim ako by ma chcela potesit, ako by chcel vratit tie casy ked sme sa milovali aj rano aj vecer (niekedy aj na obed) a bolo nam v tomto smere super, len sa naozaj neviem "restartovat" a nechce sa mi...
niekto:ten pharmatex je asi jedina volba, ale to nesprchovanie znaci, ze ani priatel sa nesmie umyt mydlom a ani ja sa nesmiem umyt - nie poh. org. mydlom? To mi pride ako dalsi zbytocny stres navyse...teraz am napad a co umytie ruk mydlom?

aluska

katuska ja som mala tiez taky problem ako ty...a nebrala som hak
proste ma to omrzelo s priatelom, aj ked som ho mala rada...potom po 3 mesiacoch aj laska presla...cize nemusi to byt len hak

niekto

phaarmatexje 10 krat ucinejsi ako kondom v tom problem nieje akurat to nieje take pohodlne

ci ta chut moze prejst az rokoch ti prene nepoviem ale zda sa mi to mozne telo nemusi reagovat na umele hormony a vseobecne na chemikalie stale rovnakim sposobom

katuska85

fuha..uz som si myslela, ze mi nikto nenapise...antiku beriem uz od zacitku vztahu, ale zeby mi znizili libido az po 3 rokoch? Bojim sa ju vysadzovat, priatel totiz nemoze kondom (alergia) a ine metody sa mi zdaju malo efektivne...(nechcem sa pri tom zas stresovat kvoli babu).
theoleander: mam podobne pocity, len nevie ako by som sa dokazala s cudzim clovekom tak z oci do oci rozpravat o niecom takom...

theoleander

ja neberiem žiadnu antikoncepciu ,som po neliečenej infekcii kt trvala rok vo velkých bolestiach a vo velmi ylo stave som bola a už rok a 9 mes nemám žiadne libido a nevládzem, nič ma nevyruší neviem kto by mi mohol pomoct sexuolog?ale pokial to má organické pozadie?nejaký liek?podraždit mozgove centrá?

niekto

nie ale asi pred polrokom som si na tomto fore pisal z jednou babou a pytal som sa jej na to
brala to pol roka a polroka sa jej chut vracala samozrejme je to individualne