Belara

michaelab

Babulky, ak mate niektora zaujem, ostali mi 2 balenia z tejto hak, a ja ich uz nevyuzijem. V pripade zaujmu sa ohlaste.

itsik

Ak ma niekto prosim vas informacie o tom ako to je s Belarou a tehotenstvom prosimvas dajte nam vediet.Za vsetky holky ktore to zaujima vam vopred dakujem

linka

Ahoj.Ja belaru beriem už asi rok a nemám žiadne vedlajšie účinky.Len som teraz dosť pomýlená lebo jedna pani písala že doktor jej dal Belaru práve preto ,lebo už nechce deti.Tu som sa dočítala že sa po nej dá lepšie otehotnieť,čo by bolo dobre lebo ja ešte dieťatko plánujem.No u mňa je to jediná antikoncepcia po ktorj nešpiním mimo menzesu.

itsik

Dakujem anka ani nevies ako mi odlahlo:-)Vies ja sa ani tak nebojim tych inych priznakov ktore HAK moze vyvolat ako neplodnosti.Este raz ti dakujem a samozrejme ze vam drzim palce nech vam to vide.

anka

Ahoj Itsik, ja som brala Belaru 7 mesiacov,a dal mi ju gynekológ práve kvôli tomu, aby som po jej vydasení skôr otehotnela.Dobrala som ju vo štvrtok (26.4.) a hneď ako mi skončí menzes sa ideme s manželom snažiť.Tak ti dám potom vedieť, či je možné po Belare otehotnieť. Zatiaľ nám drž palce.

itsik

Ahooojte holkky.Chcem sa spytat ci ma niektora z vas skusenosti s tym, ze jej nejaky doktor povedal ze pri uzivani Belari je potom tazke otehotniet alebo su tam ine rizika spojene s otehotnenim.Prosim dajte mi vediet.Mam uz recept na HAKale aosi stale vaham ci ma nieco spolocne s neplodnostou :-(

ponozka

Este som zabudla dodat, ze vcera po poslednej tabletke som mala slabe spinenie, ale zda sa ze uz preslo, vraj je to normalne

ponozka

No, tak uz mam prvy mesiac za sebou :-) Po prvom tyzdni uzivania som sa vyhadzala na tvari aj na hrudniku, dost to svrbelo, ale uz to zmizlo. Prsia mam o nieco citlivejsie, asi tak ako pred menzesom, ale da sa to prezit :-) Mam aj chut viacej papat, ale zatial som nepribrala, celkovo som zatial spokojna. Piste dalej svoje skusenosti holky :)

rusalka 004

Ahoj Zuzik.Ja beriem belaru uz roky a som s nou maximalne spokojna.u mna sa nic nezmenilo, iba ti dni mam ovela lepsie a to fakt stoji zato.Taktiez mam pravidelne.Tak sa neboj, ahoj

ponozka

ahojte holky, ja ju ochvilku zacnem brat, ale ako si citam podaktore reakcie, tak zacinam mat aj trosku obavy... ach jaj, hadam to bude ok :)
dam vediet, ked uz budem mat nejake skusenosti :)