KVASINKY chodte PREC!!!!!!

Príspevok v téme: KVASINKY chodte PREC!!!!!!
mrkva

cawtw baby...no ako som si vsimla tak s tym ma problem vela...mna si to naslo dako v poslednej dobe bola som chora dlhu dobu a uzivala som niekolko krat po sebe antibiotika dlhodobo...no a vzdy po nich sa to objavilo....bola som s tym aj u doktora tenn mi dal cipky a mast fungicidin..pompohlo to ale zase sa to vracia....vzdy po nejakych liekoch....neviete mi daco poradit co by som si mohla na to kupit v lekarni? pripadne nejake bylinky alebo daco take...?? prosim poradte...dakujem ...kto to zazil asi viete ake je to neprijemne...

stafetka

No po atb je to úplne normálne máš zničené sliznice aj oslabenú imunitu ,mikroflora vnútorná žiadna apresne na tieto problémy je Enzymax .Skús určite pomôže

japenka

ja som mala tieto problémy pred pár dňami, pozrela som sa do múdrej knižky od bylinkárky Marie Trebenovej, alebo tak nejak sa volá.. vyluhujte si alchemilku a párkrát denne sa oplachujte,.. pomáha to, ja som si to robila asi 2x denne len 2 dni a som v pohode.. ;)

Ivka 1

Rafaela kúpanie v mori je fajn ale po
menštruácií sa to bude určite opakovať.
Keď prídeš domov,ozvi sa mi na mail.

meili

Rafalella, probiotika sa predsa uzivaju oralne, takze s menzesom to nema suvis. Prave pocas menstruacie by si mala prave zvysit obranyschopnost proti kvasinkam, lebo vtedy je na to telo este nachylnejsie.

cica

-ak su to kvasinky co mas treaba v prvom rade upravit crevnu floru-cize kupis si v lekarni nejake probiotika(BION PRO napr.),jest menej sladke-po nom sa kvasinky mnozia ako dive,vysadit HA ak ju beries a posilnovat imunitu-cesnakom,surove ovocie zelenina a najnovsie som sa docitala,ze su velmi dobre aj na creva rozne oleje,ktore obsahuju omega-3 al.6 mastne kyseliny,na vyplachy je toho dost-olej Borax,alebo Tantum rosa atd.ale treba to riesit prirodzenou cestou!Nabuduce,ak si casto chora,pytaj vseobecneho lekara take antibiotika,ktore nesposobuju rozmnozenie kvasiniek!!!Volaju sa SUMMAMED!!!

RNG

Swiss lactobacily 5 jhe dobra zmes, trochu draha, ale pri dnesnom zavirenom svete jej chyba lactobacilus bulgaricus, ktory je zatial jediny identifikovany na zvysenie imunity proti viralnym chorobam.
Takze by som dal pre istotu(aj pre cenu) prednost zmesi Potent Acidophilus(6 kultur, 3 miliardy na kapsulu) firmy Good and Natural(division of NBTY)z doplnkoveho obchodu