Pruritus vulvy

Príspevok v téme: Pruritus vulvy
trolicka

Chcela by som poprosiť o pomoc pre moju
mamu ,ktorá má už vyše roka problémy s pálením v okolí genitálií.Pred týmito problémami mala onkologický nález.Po operačnom zákroku a liečení sa dostavilo veľké pálenie.Bola jej aj robená denervácia vulvy ,ktorá bola neuspešná.Diagnóza Pruritus vulvy.Nevieme čo máme robiť ďalej ,lebo problémy neprestali a lekári s tým nič nerobia .Prosím Vás o radu alebo adresu lekára , ktorý by nám pomohol .Ďakujem

wowo

ja by som si kludne dala keby ze to je neznesitelne, nejaku mast proti svrbeniu v lekarni by mali vediet poradit., a v najhorsiom aj mezocain gel,ten znecitlivuje ,cize svrbenie by mal potalcit.ale moze ist aj o mikrozapal.Su teraz pripravky na intimnu hygienu tak nieco z toho

trolicka

ďakujem za radu RNG.Chcela by som sa ťa
opýtať,či dostaneme oreganový olej,GSE a
kokosový olej normálne bežne v lekárni?
V piatok som bola u lekára mojej mami a
ten ju objednal na druhý týždeň na ambulantný zákrok , že jej ešte ,,vyreže"
to miesto kde má to nepríjemné svrbenie. Všetky testy aj pečeňové má negatívne.Ešte chcem spomenúť , že po poslednom zákroku jej našli parazity na , ktoré nasadili antibiotiká.ďakujem za každú radu

neoia

Mjanik, ale ved ked mam pecenove testy v poriadku, tak to tym asi nebude.
Dakujem RNG, skusila by som to, ale kde dostanem kupit ten kokosovy olej?

RNG

Mozno na to ideme prilis daleko. Mozno na to vystaci sa natierat na noc kokosovym olejom,je vyzivny, hojivy, ciastocne antimikrobialny.