Jediná tabletka proti počatiu

Príspevok v téme: Jediná tabletka proti počatiu
ivanecka

Zakladám túto tému, preto, lebo sa chcem informovať , no hlavne vypočuť skúsené ženy, ktoré už takúto jedinú zázračnú tabletku spapali. Chcem len vedieť ako a do kolľkých hodín je učinná. A či nenaruší menštruačný cyklus ženy. Ja som takúto tabletku spapala a teraz už mesiac som bez mesiacikov :) nie velmi prijemny pocit. Robila som si aj tehotensky test, ale bol negativny. Tak dufam, ze je to ok a bez babynka. Myslite, ze tehotensky test moze tiez niekedy zlyhat? No teda vsetko moze zlyhat, to je jasne. Ale ci uz mate niekto podobne skúsenosti. Dakujem, ze ste sa zapojili a poradili mi. Toto je perfektna stranka. Dufam, ze sa tu dost keca. Pa pa

sandry

ja som túto tabletku zatial neužila... ale je známe o tej tabletke že nieje 100% nie u každej ženy zaberie ... takže ste to mohli čakať a radšej sa chrániť ...

Katushiatko

ahojte. Užila som tabletku a myslela som tiež že všetko v pohode. Po pár dňoch som začala mať zvláštne príznaky. Proste, veľa som jedla a ráno som zvracala. Kamarátky ma presvedčili na tehotenský. Bol pozitívny. Bol to šok. A keďže vám to nabúra aj psychiku mala som dosť ťažké depresie z toho. Po potrate som sa sa spamätávala dosť dlho a chcem len povedať že zbytočne neriskujte. Spravte si tehotenský radšej skôr nejž kým je neskoro...

evelina8450

uff akoze tak teraz uz nevem co si mam o tom vsetkom mysliet...ja som si vzdy myslela, ze ked spapam tu tabletku tak bude vsetko za vodou, ale ako tu písete tak vidím, že to nie je pravda

jajka

no ja som escapelle uzila asi 5 hodin po nechranenom styku. menzes som dostala pravidelne, tak ako by som mala. nastastie neboli ziadne vedlajsie ucinky. gynekolog ma varoval, ze na pol roka mi to môze rozhadzat cyklus, no bolo vsetko ako malo byt, pohoda.

slzicenka

ahoj,takze je to tableta ESCAPEle,dakedy to bol Postinor,ale ten sa uz nevyraba.Uzit sa ma do 72 hodin po nechranenom styku,ale cim skor,tym lepsie.Ja som sice neuzila nikdy takuto tabl.,ale robila som si tehotensky test,ktorý mi ukazal,ze nie som tehotna a bola som:)

escapelle

Ahoj, ja som ju užila 12 hodín po nechránenom styku. Nemala som žiadne zdravotné problémy a menzes mi prišiel ako obvykle (styk som mala v polovici cyklu -čiže dosť mi lepilo).Už to nikdy nechcem zažiť