SCHUDNIME SPOLU...!

Príspevok v téme: SCHUDNIME SPOLU...!
Fattie

Ahoj...Vianoce a nový rok a obdobie plaesov sa blíži a preto by som chcela scudnut nejake tie kila...Myslim si, ze vo dvojici by nam to slo lepsie a tak sa vas pytam: ktora to skusi spolu so mnou? Nechcem ziadne hladovanie ale pekne krasne pravidelne stravovanie v malych mnozstvach. Kontrolovali a povzbudzovali by sme sa navzajom...piste piste :)

A.

biopich

Denz haha velmi vtipne no neucinne :D nesedim tu cely den...

No Crank moj priatel ma spoznal ked som mala tolko kolko mam teraz takze viem ze by ma neopustil koli vahe :D ked som ja schudlaon pribral na strasnych 100kil ja teraz priberam on chudne :D neviem potrebovala by som inspiraciu ale nie taku ze o rok pojdeme na dovolenku to si stale poviem ze mam cas :D

Crank

caute, mal som kedysi problem ako vy... mam len 20 rokou ale v 18-tich som mal 91Kg co bolo dost vela mne to pomohlo asi takto, ked som schudol na peknych 71 som tvrdo makal no prinutil som sa nielen chodit castejsie ale aj behavat, kupil som si stacionarny bike :) a TERAZ pointa ked som si nasiel znamost tak sa to zriesilo asi tak ze sa strasim PRIBERIEM ma opusti NEPRIBERIEM mam holku :) ide oto aby se si dali ciel a nieco si povedat ak priberiem 1 KG dam napr.synovi alebo dcere 30 euro :D to pomoze ale musite si s nimi dat stavku ak mate deti...

biopich

caute baby ja to potrebujem tiez ako sol schudnut mam hroznych 90kg :-( chcem zacat hned! ziadne odkladanie po sviatkoch ci zajtra, pozajtra... len neviem sa spravne rozhodnut ako drzat dietu... ja moc pevnu volu na dlhe chudnutie nemam chyba mi trpezlivost :( moc sa mi lubila 90 dnova rozlisovacia dietka s nou slo dole 20kg no bohuzial po roku ich mam vsettky spat a asi tam vychodisko nieje... jest v malych porciach a casto si neviem predstavit dajte mi nejaky priklad ako na to... a co s cim kombinovat aky cas jest ake prestavky robit ci si vazite jedlo a tak...dakujem

Nani

Tiež sa pridám, na malé množstvá i keď častejšie sa chystám už miliónsto rokov, potrebujem zhodiť najmenej 6 kg. Napíš, ako si to predstavuješ.