Nechut na sex-chlap

Príspevok v téme: Nechut na sex-chlap
Jamie

Ahojte,
mam taky vazny problem co sa tyka sexu s mojim priatelom.
Sme spolu 5 mesiacov, no ja som bola cast z toho v zahranici. Pred mojim odchodom sme mali po mesiaci vztahu dva krat sex, ani jeden sa neskoncil vyvrcholenim zo specifickych dovodov...
Potom prisiel na tyzden za mnou do zahranicia,obaja sme mali pred tym obrovsku chut na sex a ked na neho prislo,tak jendnoducho v polke sexu mu penis ochabol, vyskusali sme to par krat pocas troch dni,zakazdym zlyhal, tak sme to nechali tak.
O mesiac a pol sme sa konecne videli doma s tym,ze sme normalne spolu,fungujeme spolu. Prislo na sex a skoncilo to rovnako ako ked bol v zahranici.
Skusali sme to par dni,dosiahli sme aspon taky efekt,ze mu uz neochabne, ale urobit sa nedokaze.
Ja uz naozaj neviem,co mam s nim robit,nikdy sa mi take nieco nestalo,nemyslim si,ze som v posteli nejake nemehlo alebo tak...
kde moze byt problem? On mi tvrdi,ze ma myslienky pri tom kdesi uplne inde a nevie sa sustredit. Ale zeby ich mal inde aj po dobe mesiac a pol? Neviem co mam robit. Nici ma to,ze to nefunguje a ja sama na neho uz nechcem tlacit a vidim,ze nema zaujem o sex...poradte prosim...

niekto

popros(neprikazuj) ho nech si to nerobi sam allebo nech to obmedzi

a taky dobry otvoreny rozhovor robi zazraky

netlacn nanho nestresuj ho tym ze to nefunguje

muz nieje stroj a teda nieje na baterky...