Odstranovali vam znamienko?

borovica

Mne vyberali asi 6 znamienok postupne. Vyberal mi to chirurg, ale on je na tieto veci šikovný. Dal mi injekciu a potom som už nič necítila. Veľmi dôležité je to, že sa ti tam nesmie dostať voda až pokiaľ ti nevyberie stehy, inak sa ti to môže zapáliť. Mne sa všetky zahojili a nemám žiadne jazvy. Jedno som mala na čele a bolo dosť veľké a teraz tam nemám nič ani nie je vidieť, kde som ho mala. Všetky posielal na histologiu.

levicaaaaa

mne tiež vyberali už XY znamienok, nebola som na plastickej chirurgii ale normálne, a jazva mi ostala podla toho , aké bolo to znamienko. na histologiu sa to MUSÍ posielať, ak to niekde neposielajú, tam by som rozhodne nešla. a nie je to jedno, ak by sa zistilo, že bolo zhubné, musí sa to riešiť, či rakovina nepostúpila aj ďalej, atď... veď to sa nebavíme o zadretej trieske ale o znamienkach ! ! !
čo sa týka bolestivosti... mňa to trocha bolelo... mne tie injekcie na umŕtvenie zaberajú pomerne slabo, takže občas tgo bolo dosť nepríjemné, hlavne keď mi vyberali jedno znamienko na hlave vo vlasovej časti, to som myslela že už asi nezvládnem... ale prežiť sa to dalo, napríklad mi vyberali jedno čo som mala na krížoch a to ma počas vyberania nebolelo vôbec, len sa mi tá rana potom zapálila a to už bolo brutálne...

tak veľa šťastia ti prajem , a zisti si ako je to v tom súkromnom centre s tou histologiou...

ojka

ja som platila za odstanenie 8€, vnutri som bola dokopy max 20 min aj s celým zakrokom aj papierovačkami. Nebolí to a ako bolo spomínané, posiela sa to na histologiu,teda rozbor. Ostala mi len malá gulata jazvička (;

kika_

A načo na histologiu? Ak je už vybrate tak je jedno či bolo rakovinove :-) alebo ako to nazvať? A ak by zistili na histologii že bolo zhubne tak čo? Budu ma ožarovať?

majkaaa

Ja som mala na tvári tri,nič nie je vidieť. Jedno som mala síce trochu schované pod bradou,ale to bolo dosť veľké. Ľutujem,že som si to nedala vybrať skôr. Behom 20-tich minút boli všetky tri von,nič nie je vidieť,po tom veľkom je len taká menej viditeľná jazvička,ale vravim to bolo veľké. A na histológiu šli všetky. Tam,kde to na histológiu neposielajú,asi by som nemala dôveru ísť. Istota je istota.

soffa

hej vsetky 3 ale na krku je to v poho,tam mam taku malu cirku,ako na ruke..len na chrbte to je take,no ved to nie je nic hrozne,

soffa

tak to chod na plasticku,ak by som ja mala na tvari,tak sa nenecham zhovadit.vzadu na chrbte,pol lopatkou,a cuchalo sa mi to pod podpirou,tak som si to nechala pre istotu vybrat.druhe som mala na krku,to mi zas vadilo pri dotyku s retiazkou,a jedno na ruke,ale to sa mi zatrhlo.

soffa

ak mas pol cm znamienko tak budes tam mat take2 stehy,popripade 3.lebo to musi vyrezat aj trosku s kozou,aby tam nic nenechal.ono to neboli,lebo ti pichne 2 injekcie