Neznasam sa preto aka som ..:(

Príspevok v téme: Neznasam sa preto aka som ..:(
lucia5454653

...Uz neviem co so sebou . Vobec si nerozumiem . Neviem co robim , co chcem .. Tuzim mat vztah . No ziadny nemam . Nie ze by nebol zaujem prave naopak je, ale ja jednoducho ... Nemozem, aj ked chcem !! Pretoze mam strasny strach zo sexu . Z toho ze sa vyzleciem pred chalanom...Mozno sa vam to zda smiesne na to ze mam 19 rokov :( Ale ja kazdeho odmietam , lebo ani pre jedneho si nepripadam dost dobra. A ked mi niekto povie ze aka som pekna alebo ze mi to pristane tak si poviem ze to urcite nemysli vazne ze je asi slepy.. Ked ma niekto o mna zaujem tak si moje vnutro hovori , Vzdaj sa ho ty ho urcite stastou neurobis! Proste citim sa ako psychopat.. Trapi ma moja postava hoci som dostala ponuku robit modelku , ale fakt nie som chuda aj ked som zhodila 10 kil . Jedine co ma tesi je moja buduca praca.. Sestricka. Moj davny sen . Vzdy som to chcela robit, bavi ma to a len vtedy sa citim stastna, ked niekomu poozem , ked mi chory povie ze som jeho anjel ... Ale neznasam sa preto aka som :((

lucia5454653

Ale ja ich mam strasne vela... viem ze hej :( mam pocit ze vsetko co robim robim zlee ze v nicom nie som naozaj dobra..

lost

Skus si spomenut ze v com si dobra, napriklad v tej praci - sestricka..
Potom by si este nasle velmi vela veci, co mas lepsie ako iny, alebo aspon tak dobre, aby sa ti to pacilo.
Napriklad aj ta ponuka na modelku - to by nedali len tak hocikomu, cize nemozes byt az taka zla aby si sa neznasala.

Treba pozerat aj na pozitiva, nie len na negativa.

KAZDY ma negativa.. Ide len o to ze niekto ich ignoruje a niekto ich zase verie priliz vazne, ale to netreba :)