Chi Silk Infusion

Príspevok v téme: Chi Silk Infusion
Kristina:)

Ahoj..aké máte skúsenosti s týmto prípravkom???...chcem si kúpiť žehličku na vlasy a k nej aj nejaký vhodný prípravok...rozmýšľam na tromi:
1.Chi Silk Infusion
2.Got2be straight on
3.Loreal Hot n’ Straight
Ale pocula som ze ten Chi Silk Infusion je super a stači malé mnozstvo...
Poradte mi prosím nejaký prípravok ktorý vlasy ochráni,prípadne aj zregeneruje lebo ich mám dost suche a poskodene..
Dakujem:)

mravcek83

no tak ja mam žehličku za 60 eur remington shine terapy technology ona ma v sebe biečo ako kondicioner takže ked si vyžehliš vlasky tak su krasne hladke a nemam vlasky polamane ani popalene..oplati sa ti investovať do lepšej žehličky ak si enchceš zničiť vlasy...pozri so tiež na nete..a tie vyrobky si objednaj kludne skor lebo mne to prišli asi po 15 dnoch...

Kristina:)

este som si to neobjednala..najprv si chcem kupit zehlicku na vlasy..dakedy buduci tyzden to objednam..ale nasla som si to v tom mimibazare:)..dakujem:))

a neviete poradit nejaku dobru zehlicku na vlasy??.taku do 30€?..nechcem prilis drahu..a co je to ten ionizator??

mravcek83

ano, stači dať do google názov toho vyrobku a tam ti to vyhľada..ja som to tiež cez net objednala, celu tu sadu čo je tam aj šampon, maska, keratin sprej a ten hodvab...ale uuuplne stači hodvab 50 ml nejakách 450 sk ale ja to mam už 3 mesiace...stačí ti uplne malo, niečo ako lentilka.. :)daj vedieť ako sa ti pozdava ked ti pride..

Lucinka33

Kristina, kupis ho na mimibazare, daj si to tam vyhladat. Jedna pani tam predava dost vyrobkov znacky CHI. Nemozem tu dat link, lebo mi daju ban :)

mravcek83

tak ja ti odporúčam ten chi...ten hodvab je užasný, a ked si vyžehlíš vlasy tak ich budeš mať neuveritelne leskle a hhladke..super super super