Ako vratit vztahu iskru po rokoch...?

500xka

dááá určite dáá ;) nám pomohol nový pohľad na sex a experimentovanie dokonca sme si kupili eroticku hojdačku zo superlove a proste sex ide k lepšej

Mato505101

A ďalej si myslím ze jak začali naše hádky ze som jej prestal dávať najavo ze ju Lubim :( a to jej vo vzťahu začalo chýbať ... Ked som jej písal ze nech nam dá druhu šancu tak to nechcela spravit ze ona si to nemyslí lenže ja to viem ze ano

Mato50510

Ahojte potreboval by som radu ci ma zmysel bojovať ... S bývalou partnerkou sme sa dali dokopy úplnou náhodou nás vzťah bol najprv len o sexe ale po týždni som v nej našiel parnerku po akej som dlho túžil ... Zažili sme 8mesiacov úplne krásny vzťah bez jedinej hádky bez jedinej vycitky proste nádherná idilky aj ked pravda ze som jej to ze ju Lubim mohol dávať viac najavo ona ma milovala mala v očiach krásne iskricky ktore som na našom vzťahu zboznoval... Lenže dosiel september a začali sme spolu pracovať a zrazu ma začala chytas ziarlivost lebo sme boli v čisto panskom kolektíve a frajerka je rada stredobodom pozornosti začali vznikať prvé hádky ktore sme si dokázali po 4 hodinovej hádky vysvetlit dokázala pochopit ze veci Ktore mi vadili žeby aj jej vadili keby bola na mojej strane lenže po každej takejto hádky daco z nášho vzťahu vyprchalo :( plus mne zacala škola z ktorej som bol nervózny a ona tiez nemala doma ideálnu situáciu. Čo sa vsetko odrazilo na našom vzťahu... Ale nás vzťah som zabil ja tým ze sa ma pytala preco som jej nikdy nepovedal ze ju milujem a ja som jej povedal ze ja som ťa povaha ze to pochopim az ked stratim osobu ktorú milujem .... A to nás vzťah zabilo . Stratila tie iskricky a den pred našim rokom ma nechala zevraj nevie ci ma lubi aj ked neskutočne veľa preplaka :( baby pomôžte mi čo mám robit zo ze ju milujem a chcel by som s nou stravit kazdy neden den zivotasom pochopil hned ked som zistil ze je koniec :( pomôžte mi či sa nieco dá robit dal som jej čas ale každý den jej musím aspon jednu správu napísať :(

SedaMyska

To zalubenie neprebehlo ani z jeho strany, no vravi mi, ze ma ma vemi prevelmi rad a aj zasepkal, ze lubi. Ked sme sa spoznali, riesil nezhody so svojou ex, ku ktorej sa nasledne aj vratil a opatovne sa rozisli. Po asi pol roku sme sa dali do kopy my dvaja. Mne to vtedy dost ublizovalo, lebo este dlhu dobu sa trapil pre rozchod s jeho ex a ked sa z toho ako tak dostaval, ja som sa zas zalubila do niekoho ineho (samozrejme jednostranne). Velmi ma trapia tie moje caste zalubenia do ludi s ktorymi nikdy mat nic ani nebudem. Je to take automaticke, ze s tym nic neviem urobit, iba sa trapit a cakat, kym sa konecne odlubim - ta osoba zvacsa o tom ani netusi. Prajem si takto zalubit sa do mojho priatela alebo aj ked nie zalubit, vacsmi citit, ze ho lubim. Ja som vzdy pocity zalubenia zamienala za pocity lasky, cize ked zalubenost nepocitujem k priatelovi, neviem ako mam citit, ze ho lubim, ci sa to da. Na jednej strane viem (alebo chcem), ze ho asi lubim, len to neviem preniest do urovne pocitov, skor len do spiritualnej urovne z ktorej laska prameni.

SedaMyska

A co v tom pripade, ked tam iskra este nepreskocila? Mne robi obrovsky problem mat s nim sex, cize i ked je to ovela viac ako kamaratstvo, neviem sa akosi uvolnit s tym vedomim, ze ta iskra zatial neprebehla. Ale jemu nerobi problem predstavit si, ze by sme sa spolu aj milovali. Myslite, ze raz k tomu prist moze? Nechcem to silit. Ja som zatial vztah nemala pred nim, iba take vztahy vacsmi na platonickej a dopisovacej urovni, no aj tie boli skor na urovni kamaratstva. Opatovanu lasku som som este nezazila, teda lepsie povedane opatovane zalubenie, hoci zalubena som bola uz velakrat a trapila sa preto. elmi si prajem bezhlavo sa donho zalubit, lebo on je moje zlato jedine a ineho nechcem.

miciatko

Prepacte,dlho som tu nebola..my sa nehadame,mame sa radi..len ako to povedat,..vasen je prec??pripada mi to akoby sa stratila zo dna na den?naozaj sa neda nic robit??ako to mate vy??spavate so svojim partnerom aj po rokoch?zostanete s nim aj ked uz spite spolu len raz za mesiac?

anjelicek

my sa hadame dost a nemam pocit ze by to bolo lepsie po hadkach.mam pocit ze sme si stale dalej a sme spolu akoby uz len zo zvyku. na jednej strane by som bola radsej sama,lebo uz bolo toho na mna vela,ale na druhej strane ho nedokazem opustit

fenix1

neviem,to mi pripada divne.ked sa s niekym pohadam,tak som na nho nahnevany a nespim s nim,aj ked uznavam,ze kazdy je iny