----Neviem ako ďaľej----

Príspevok v téme: ----Neviem ako ďaľej----
INtrovert

Takže začnem asi tým, že mám 18 rokov a som INTROVERT. Z toho vyplýva, že mám problém s komunikáciou. Nemám žiadnych kamarátov nedajbože ešte kamarátky. Stále som doma lebo neviem do čoho by som rýpol. A začína mi z toho šibať. Naozaj je pre mňa ťažké nájsť si niekoho s kým by som sa porozprával. Keby som bol veriaci tak zájdem do kostola ale takto...
Skúšal som aj rôzne krúžky a záujmy ale to nepomohlo. Skúšal som kresliť, hrať na piano, skúšal som aj bojové športy (aikido). No nejako sa mi nedarilo tak som toho nechal. V mojom veku je to ťažké byť sám to uznáte aj sami. Inak som celkom slušný chalan až na moje občasné až časté zlé nálady.
Ďakujem

jajka001_

moj zlaty, ved mas len 18, to si len na zaciatku zivota
a ked budes dalsich 5 rokov sediet doma, tak ver tomu ze premrhas to najkrajsie obdobie

jajka001_

ale vsimni si ze ked ti niekto nieco poradi, tak- to sa nedá, to sa mi nechce, atd. v prvom rade treba chcieť.

INtrovert

jajka001_ nevisím ani na jednom proste neviem kde sa s niekym skamaratit. Potrebujem ist na to pomaly a nie po hlave.
AdamKrt - Aj v tom mám smolu. Nie som veriaci.

jajka001_

preco to beries tak ze si iny? vies kolko je takych? kedysi sa im hovorilo tichí, hanblivý. na tom nic nie je, ked sa s niekym zblizis tak sa budes vediet normalne rozpravat. len si najdi viac kamosov, nevis na jednom.