Oni cítia náklonnosť ku mne ale ja cítim náklonnosť ku ňemu = SOM ZÚFALÁ :/

Príspevok v téme: Oni cítia náklonnosť ku mne ale ja cítim náklonnosť ku ňemu = SOM ZÚFALÁ :/
GigiByte

Ahojky
Založila som tuto tému pretože už neviem ako ďalej, čo sa týka Chalanov a mňa.
Skratka neviem čo mám robiť, Pretože doteraz keď som si písala s chalanmi tak sa mi stalo to že teraz cítia väčšiu náklonnosť ku mne. No ja to nepociťujem rovnako, pretože moja náklonnosť sa naklonila k chalanovi ktorý nemá o mňa zjavne záujem, no píše mi kissing smajlík, a totálne ma dorazilo to keď mi napísal ..."drahá"... . Neviem či mi to nevliezlo na mozog a teraz som prehnane "namyslená" , ale myslím, že to napísal úprimne, no nemôžem sa za to zaručiť, pretože keď sa snažím s ním písať väčšinou naša konverzácia je o tom že ja som "Interviover" a on "nejaká pre mňa, Moja Hviezda Jasná" (trápi ma, už zopár dní, pretože som si doteraz dávala pozor aby som k nikomu z netu necítila žiadnu náklonnosť)ale toto ma fakt dorazilo. NO ale taktiež ma trápi to že som iným chalanom zlomila srdcia, Aj keď som to tak nemyslela. A je mi to veľmi ľúto, ale niekoľko krát som im písala aby mi také veci nehovorili a ani nepísali.

kafe

Gigi Byte, v prvom rade si uvedom, že internet NIE JE realita. Nezaškodilo by ti držať si trochu odstup, teda NEbrať komunikáciu cez net až tak vážne. Možno teraz podceňovať význam písaného slova, ale JA OSOBNE by som vôbec nebrala vážne ani tie "zlomené srdcia" ani tú "drahú". Proste pre mňa sú to keci.

jajka001_

uz len z tych výrazov vidieť, že ich používa často a na balenie báb. volaj ho aj ty, drahý, a ber to ako zábavu.

Ainka

mila gigibyte,

chalani velakrat aby "zbalili" kocku ju oblbuju peknymi recami...takze z vlastnych skusenosti ti dobre radim, aby si im nie vsetko verila.
Myslim, ze chalani, ktori skladaju poklony cez chat, su ovela menej uprimni, ako ti, ktori si od teba drzia odstup.

[zruseny12]

GIGIBYTE
to sa mi stavalo tiez ked som bola mlada...
mala som plno napadnikov,ktory ma vobec nezaujimali...a stavalo sa,ze som mala ja zaujem o chlapca a on o mna nemal zaujem...
asi to tak chodi bezne i ked nie kazdemu sa to stava...
boli aj take pripady,ze chlapec vydrzal byt do mna zamilovany aj 2roky i napriek tomu,ze videl,ze namam o neho zaujem...
ale ja som zasa mala jedneho a tiez som bola rozhodnuta len pre neho,kamoska mi stale hovorila,ze som blba,lebo ze PRECO SA TRAPIM KOLI JEDNEMU TAKEMU,CO MA NECHCE,KED SI MOZEM NAJST INEHO A MAM NA VYBER...ja som sa netrapila,len som inych chlapcov vobec nevnimala a nemala o nich zaujem...
NO A PRISIEL CAS,KEDY SOM STRETLA CLOVEKA...A ZAMILOVALI SME SA DO SEBA NA PRVI POHLAD...CHCELI SME JEDEN DRUHEHO...BOLI SME DO SEBA VELMI ZAMILOVANI...
MOZNO AJ TEBA CAKA TAKE NIECO...VELA STASTIA PRAJEM