henna šampón

Príspevok v téme: henna šampón
julia256

Ahojte. Chcela som sa spýtať či máte nejaké skúsenosti s henna šampónom. Farbila som si vlasy ale už som s tým prestala... Teraz majú ale dosť nevýraznú farbu a sú poničené. Kamarátka si ním začala umývať vlasy a trošku sa jej opravili a získali čevrený nádych ( kúpila si ten na červenú farbu). Farbu hennu nechcem lebo to zatiaľ nikomu v mojom okolí nechytilo tak aby to bolo vidno a potom sú aj problémy s farebním. Máte teda niekto skúsesnoti s tým šampónom?:D

Baja22

Tiež nieviem o žiadnom Henna šampone čo farbí. Ale ten čo maju v DM, tak mne celkom sadol. Nebol najlepší, ale bol OK.

babuš

Henna šampón nefarbí, iba vyživuje vlasy. Je to celkom dobrý šampón s prírodnými výťažkami.
Na farbenie sa používa Henna - prípravok z najemno pomletých bylín. Predávajú ju v rôznych odtieňoch aj ako nefarbiaci zábal.

Lucinka33

A aku znacku ma konkretne ten henna sampon, co farbi? O takom som este nepocula, viem len o jednom, co maju v DM, ale ten nefarbi.
A aku hennu skusali v tvojom okoli? Ked im to nechytilo, tak asi tu z DM :) Ta ozaj nechyta, mohli by skusit napriklad HenneColor.