Mykoza- ako mu to povedat?

Príspevok v téme: Mykoza- ako mu to povedat?
daisinka

Som pol roka s priatelom a na poslednej kontrole mi gynekologicka zistila mykozu a dala mi aj krem pre partnera aby sa preliecil. Zeny,ako ste povedali priatelovi o takomto niecom res. o nejakj pohlavnej chorobe a a by sa aj on preliecil?Chlapi ako to beriete? Citim sa tak spinavo,a neviem ako mu to povedat,aby si nemyslel neviem co.
Dakujem

anjelik9

mykoza a pohlavna choroba je dost velky rozdiel...mu povedz že ju máš a že bud môže mať chvíľku mastičkovú pauzu abo sa liečiť nemusí a tebe sa to bude stále vracať keď bude spolu spávať a bude mať tých pauzičiek viacej =) si myslim že si vyberie radšej tu jednu =p btw.to čo má byť že si s ním a bojíš sa mu to povedať?

janekMY33

ako mu to povedat daj mu liznut a uciti tak mu povedz ze si ho slabo umyva a nedodrziava hygienu a daj mu tu masticku.Chytra zena to zvede na muza ze to sposobil

macka26

mykoza nie je pohlavna choroba ale infekcne ochorenie pohlavnych organov to po prve...

vznika ako dosledok premnozenia bakterii v posve, ktore sa tam bezne nachadzaju.

mykoza nie je prenasana len pohlavnym stykom, takze ju moze sposobit akekolvek narusenie prirodzenej mikroflory v posve. ci uz prehnanou hygienov, uzivanim antikoncepcie, no najma sa objavu po dlhodobejsom uzivani antibiotik.

sex pocas liecby sa v ziadnom pripade neodporuca. partner musi byt takisto preventivne prelieceny, pretoze nemusi sa u neho infekcia prejavit ale moze byt nosic

takze tak ako ti bolo poradene, masticku nech si da. ty si daj to co ti doktor/ka predpisala a bude to v poriadku...

kajka01

ak je rozumny a normalny mal by to zobrat uplne normalne...su to bezne veci nie je to nic specialne ani nezvycajne. a uz vobec sa nemusis citit spinavo preboha!! ved je to ochorenie ktore moze vzniknut ak ma clovek slabu imunitu, ak si brala antibiotika a chybaju ti zdrave bakterie...a pod...

nexus

..ocuuvaj a ta mikoza je prenosna?
to znamena, dostane to clovek...od zeny napriklaad? ci to zavisi od imunity , odolnosti...lebo neznie to moc koseer...
kvasinky, musi to byt asi dobra pliaga..
ajak sa to prejavuje?

werhon

ja osobne nemam problem hovorit s partnerom o problemoch, a hlavne s niecim co on priamo s tym suvisi.. podla mna by nemali byt ziadne taketo tajnosti, bloky preto, co si ten druhy mysli, maykoza moze vzniknut s antibiotik, oslabeny imunitny system, alebo aj prehnana cistota, ked sa uz citis "spinavo" :) tak smelo do toho a necit sa trapne, nieje nic na tom, kazda zena si tym presla

levicaaaaa

jejda, veď mykóza nie je žiadna pohlavná choroba... kks... normálne mu povedz, že ti zistili kvasinky a vzhľadom na to, že spolu spávate je nutné aby sa preliečil aj on...