ako sa najrychlejsie zbavit depresie?

Denz

Pust si piesen ...Holky z nasi skolky :P

a teraz vaznejsie.....Liečba depresie môže byť ovplyvnené aj takým faktorom, ako je množstvo vitamínu v tele liečenej osoby. Vo Fínsku pri liečbe niekoľkých pacientov nedávno zistili, že úspech liečby antidepresívami je závislý na výške hladiny vitamínu B12 v tele depresiami trpiaceho pacienta.

PETR KOTVALD

ja ti poradím choď von behaj okolo domu ,doma cvič zaťažuj srdce ale neprehaňaj to lekarka ti nepovedala že pohyb pomáha ,načo keď majú percentá z predaja liekov.Moc sa sebou zaoberáš počúvaj hudbu,komédie predstav si že nie si zabudni na seba a niečomu sa venuj pomáhaj druhým niečo rob .Skús napr.sadni si a hovor 15min čo vidíš telka,lampa,stolicka to znamena že zabudneš na seba vždy keď to na teba príde ,skús to aj vonku toto sa nauč nemyslieť na seba.Ak sa budeš riaďiť mojou radou uvidíš mne dávali zlé rady smialy sa mi čo to trepem ale nech sa smejú a ja som fit a keď vidím ako sa rozčulujú druhý ľudia je mi to smiešne veď sa pozri na niekoho niekoho až sa trase,myká,skáče.A po rokoch mu ani 5lekárov nepomože.KLUD!!!!!!!!!!!!!!

mate59

A z čoho si nešťastná? Dnešnú depku môžeš mať aj z toho hnusného počasia.Ešte chvíľu vydrž,kým sa počasie vylepší.