Plasticke upravy tvare (vsetko okolo toho)

Príspevok v téme: Plasticke upravy tvare (vsetko okolo toho)
BarbieOne1

Ahojte baby.. Do tejto temy mozete pisat a pytat sa na vsetko ohladne plastickych operacii tvare, tetovani obocia, liniek, zvacsovani pier atd..

Mna by napr. zaujimalo, cim je najlepsie si dat zvacsit pery, kys., botoxom, silikonom, operaciou atd? Ake mate skusenosti?

A ako velmi zvacsi pery 1 ampulka kys. hydrach.? (nechcem kacacie pery, tak neviem kolko mam povedat dr.)
-----------------
Facelifting - vyhladenie vrások - rozhovor s doktormi Magdom a Kačmárom www.zdravie.sk

martinka54

baby ja som bola predvcerom na ciarkovej a u nas v trnave som platila 3500 a mam ho celkom fajn. vzdy som si dala tetovat klasicky a teraz som chcela vyskusat na ciarky. uvidim co to spravi, ked to opada. inak ja si ho depilujem, lebo bohuzial mala som svoje odjakziva velmi riedke a sem tam nejaky chlp, no otras a teraz ked si ho davam tetovat mi nejako ani nerastie. ja si ho davam tetovat kazdy rok, lebo mi rychlo bledne.

julia 2

Pozerá niekto na Prime ,,Mladší o pár let?"Neuveriteľné,čo všetko sa dá s človekom spraviť,som z toho uplne vedľa.

BarbieOne1

jaj baby.. dnes idem na 15.30 ku doktorke aby sme sa dohodli na tej opke nosa.. uz ma zacinaju chytat tie predoperacne klepy:-) a kedze som po prsiach, tak mam dost strach z bolesti..

chcela som ist do celkovej narkozy, ale rozmyslela som si to.. bude asi lokalka a to sa strasne bojim umrtvenia, ze vraj to dost boli a toho, ze budem pocut co mi robia..:-(

BarbieOne1

jamimili

ukecala si ma:-) asi pojdem teda do toho relaxu, ale asi az po tej opke nosa:-), nech sa mi potom to obocko hodi k tvari:-))

jamimili

Brabie ta ciarkova nevyzera dobre aj dara to tak mala a bolo to hrozne...moja vravi zo to treba podtonovat a potom ciarkovu aku ju uz chces:-)) Barbie chod do toho relaxu ,pytaj s ana pani Ivetku,ona ti vsetko vysvetli:-))) a za nu dam ruku do ohna....Bellnka no dost 9000 tisic.-((..

BarbieOne1

mihai

len si to dobre premysli a potom daj vediet ako si sa rozhodla:-))

bellinka

ja som tiez blondina a obocko si farbim na hnedo, nepaci sa mi ani moc svetle, ani moc tmave..
hladala som na nete ciark.met. a prestiznom salone ju robia okolo 280 eur, ale nasla som jeden kde ju robia za 130 eur, len sa tam bojim ist aby mi to nepobabrali:-((
musim si to este premysliet na ktoru metodu sa dam..

bellinka

Barbieone:
mam tu klasicku metodu ale ja som blondina a mam hnede obocie a je to super prirodzene , nepaci sa mi moc take cierne a este ked si tie baby vydepiluju chlpky z obocia tak to je fakt katastrofa..chcela som tu ciarkovu metodu ale nenasla som pred rokom pod 7500sk aj to v novych zamkoch, tu v ba pytali 9000sk a to je dost si myslim

mihai

barbie
viem ze mam v nom poklad,,, keby mi to necvakne on, tak prsia musim vziat na uver, lebo som strasne rozhadzovacna, nic neodlozim a neusetrim. vsetko ide na handry, bizu a do auta. mam pln pery, ale rada by som aby boli plnsie. trosku, stale vravim. ved uvidim. frajer bude tak ci tak za tak co... uvidim, len vcera bol ten rozhovor, mam misung v hlave.

BarbieOne1

bellinka

vitaj v dalsom klube "plast.maniaciek":-))
ako mas vytet. obocie? normalne alebo ciarkovou metodou?
ja rozmyslam nad tou ciarkovou.. teda uz dlho sa na to chystam, len furt zabudnem:-( doslova, neviem si pekne kreslit obocko a vyzera to mnohokrat desne..