zaujimava osoba

Príspevok v téme: zaujimava osoba
Biba123

Uz sa vam niekedy stalo, ze ste niekoho stretli a zaujal vas aj po kratkom case natolko aby ste nad nim rozmyslali aj dlho po tom co odisiel? Lebo mne sa to obcas stava a rada by som sa toho zbavila, pretoze ja sa na niektorych ludi dokazem naviazat aj za niekolko minut tak, ze mi je potom naozaj rozne, ked odidu... nie je podstatne, ci je ta osoba muz, alebo zena. Mama hovori, ze mi sibe z puberty, ale ja si nemyslim kedze mi takto sibe uz odmalicka :) teraz mam 16...

mary-anne

no ja zazivam tiez nieco podobne, a to budem mat 24r. ale s tym rozdielom, ze ked stretnem nejaku taku " zaujimavu" osobu, tak si hned predstavujem s nim vztah...

zuzic

ja si myslim ze ked to mas v sebe uplne odmalicka ze sa z toho nevyrastie...vies ze patri to jednoducho k tebe do povahy mozno sa akurat zmierni ked pridu tie starosti a tak..ale asi uplne nezmizne...

zuzic

tie vlocky...to su kapitola sama o sebe:) vtedy sa premysla este viac lebo ma to tak do seba...hej skoda..no niekedy aj dobre par krat mi to aj pomohlo...no nic sme uz raz take:)

Najčítanejšie články