LUDIA MAM ANOREXIU KED MAM 50KG A 180CM?

ket

Pasomnicu nahodou nemas?Ako vyzeraju tvoje oci,farba tvare?Mozno aj zelena?Mas nejaky problem s vyprazdnovanim?Mozes mat aj nejake vnutorne parazity,ak myslis, ze jes normalne.Ako si na tom?A to nie je zart,ja som raz mala aj to.

agina

Treba pribrat.Anorexia to nie je, pokial jes normalne a vsetko a nepriberas, tak mas rychly metabolizmus. Je tu aj tema, ako pribrat, tak pohladaj.

driny4

No, Podľa toho koľko máš rokov.Ja keď som mala 14, tak podľa zápisu zo zdravotnej karty viem, že som mala 176cm/46kg,, a bolo to hrozné, ale určite som nemala anorexiu - to by som snáď vedela))))nie?? Jedla som za troch, len telo si robilo čo chcelo.. Ale dnes na to márne spomínam))) mám 36,, výšku 180cm a tým kg,, je o "kapánek" viac.. ))
Takže ak pravidelne prijímaš stravu,, tak anorexiu nemáš - anorexia je psychická porucha.

katika88

Anorexiu mas pokial zamerne nejes len aby si si udrzala stihlu postavu.Pokial si chuda napriek pravidelnemu stravovaniu tak zato moze tvoj metabolizmus a mozes mat aj zvysenu cinnost stitnej zlazy.