Značka Collistar

teres

ja mám od nich šampón na farbené vlasy, super, nemastia sa ..krasna vona, korektor super vypína a kryje a tieniky...zatiaľ som spokojná, investícia to je troška vyšia ale treba si niekedy urobiť aj radosť

evelyne5

Mám super skúsenosť s opaľovacou vodou v spreji,1. bez faktora a 2.s OF2 so zložkou urýchľujúcou opálenie.Vydržali do ďalšej sezóny a mali prenikavú,veľmi príjemnú voňu,ktorá doslova nahradila parfém.Neviem už 2roky nikde opaľovacie prípravky zohnať.Ak by niekto vedel pomocť,budem rada.Díky vopred.

Martinka222

S touto značkou som maximálne spokojná, mám o nich aj pleťovú kozmetiku aj dekoratívnu. Môžem len odporúčať a to mám veľmi citlivú pleť.

Martinka2

mne sa paci strasne jeden ruz cislo 53 len neviem ci je taky telovy aj v skutocnosti ako na obrazku :( vo fann si ho uz asi nazivo nepozriem kedze to stiahli....

jamaam

nie sypke nemam mam tieto:
eshop.fann.sk
z tychto mam zlaty ten tmavsi

eshop.fann.sk
z tochto zasa cierny
ruze nemam tie som len skusala a potom mam tie ocne linky so stetcovym aplikatorom, modru s trblietkami a zelenu :)

jamaaam

mam od nich make-up taky zmatnujuci, a glitrove ocne linky su super, maju krasne farby, 2 ocne tiene, taky cierny s trbietkami, a zlatisty...

je to trosku drahsia znacka, ale aj kvalitnejsia...
skusala som od nich aj lesky a ruze...aj brondzery maju pekne

Martinka2

Ja som minule bola vo fann parfumerii a pultik s collistar tam bol a pridem tam minuly tyzden a on nikde :( chcela som jeden telovy ruz a take sypke tiene :(