hrôza:´(

Príspevok v téme: hrôza:´(
:(((

tak tento vikend bol najhorši zlyhala som na plnej ciare.. aj ja som plna:( a hrozna chudera.. jooj prečo som zase toto spravila? od zajtra zcinam držat drastak: len cola light a ked už budem omdlievať tak daku zeleninu napr každy druhy den a dufam že sa po dvoch tyzdnoch dostanem na moju vysnivanu vahu 50kg ked mám teraz tak 56:( prasa

[zruseny2]

darika presne to iste som chcela napisat ale radsej som to nenapisala aby ma zas nezvozili pod ciernu zem :) bud ta alternativa ktoru si ty napisala, alebo je to skutocne psychicky narusena osobnost a potom by mala pisat do temy "ppp" a navstivit psychiatra

lafame

Aha, no trapne. Vsak nech sa postazuje doma rodicom. Ci tí asi nemaju zaujem, potom to takto vyzera, ze deti tu vypisuju take bludy.

:(((

nie mám vysku 166 ..všade okolo mna su same chude baby a ked sa pozriem na seba :( viem že to asi nechapete ale pre mna je to moooc:( podari sa mi to?

darika

nemusi mat ani taku vysku,len chce od vsetkych teraz pocut,aka je chuda a ako uzasne urcite vyzera.Takychto prispevkov je az az.
Este zabudla dodat,ze ma 14 rokov.