Granulky pre psa, ktore su aj lacne aj dobre?

Príspevok v téme: Granulky pre psa, ktore su aj lacne aj dobre?
kekoala

Ahojte,

chcem sa opytat na nazor mozno veterinarov,alebo skusenych psickarov, co si myslite o granuliach z kauflandov, CBA, tesca a tak....
Dostali sme totiz ponuky na granule, kde Kg stoji tak 2-3 EUR a to je strasne vela...
doteraz mal nas havo CBA a chutia mu,.viem, ze ziadna slava,len mi ide o to, co to ma obsahovat, kolko % masa, tuku, nejaky popol som tam vycitala, to co je?
Nie, ze by sme chceli za kazdu cenu na nom setrit, len sa neviem zorientovat...inak papa aj varene masko, cestoviny, ryzu, akoze len pre neho, nie su zbytky...takze granule nie su jeho jedina strava..a z tych lacnejsich granul su ktore take lepsie?
dakujem velmi pekne za rady

elza_2322

nevyberala by som podla ceny, ale podla zloženia, kvalita na prvom mieste a potom je uplne jedno kde ich kupiš

Semirka

máš pravdu, nie su dobre. Kupujeme iba jednu značku, lepšiu aj ked je trochu drahšia, ale zase je to kvalita. Bud to objednavame z eshopu, alebo petshopu

mosilana_fail

ja by som určite nechala cenu bokom, to ako by si chcela usetrit na decku :) velmi dobre su od znacky brit, cenovo mi pride dost prijatelne, hlavne su kvalitne a vyzivne, pripadne maju v ponuke doplnky, ak by ste sa chceli zamerat na nejaky "problem" alebo nieco posilnit

Babyna

u nás su velmi oblubene granule Brit, su drahšie, ale vobec to nevadi, lebo v sebe maju všetko čo pes potrebuje