Praca napojovej hostesky vo Viedni

Príspevok v téme: Praca napojovej hostesky vo Viedni
Vasil455

Moja partnerka mi pred casom oznamila, ze si nasla pracu vo Viedni.Bude robit v nejakom bare, napln prace je vraj "komunikacia zo zakaznikmi.Oni si nieco objednaju,kupia nejaky drink aj danemu dievcata a ona za to zaraba.Podla nej je to absolutne bezpecne, lebo to vybavuje cez znameho.Nad tym podnikom su aj nejake izby, kt. by prespavala.Moze sa pravda aj s tym zakaznikom vyspat, ale podla nej nemusi a nikto ju do toho nemoze donutit.Prosim Vas aby ste napisali svoje skusenosti, popripade mi pomohli zohnat argumenty,aby som jej to vyhovoril, mimochodom moja frajerka ma 17 rokov.Dakujem a tesim sa na reakcie

Ganster

Hm nasiel som si priatelku ktorou sexualne zijem a povedala mi že v lete robyla hostesku v Nemecku napadlo ma že Hned Kurvu ??? Ci v tom je rozdiel?

som aka som

len tak so nejako natrafila na tieto texty.. uz po druhom sa mi ich nechcelo citat...pretoze kazdy to vidi zo svojho uhla pohladu. a pochybujem ze na takychto textoch sa rozhodnes a povies svojej 17.rocnej priatelke/kamaratke,ze ma ist vyskusat... len tolko pokial nevyskusa bude ju to Lakat.. a jedna vec je pravda..ak sa tam dostane,tak to obidvom vyrazne zmeni život no vadsinou to byva k tej horsiej stranke...

marketa24545

Hostess Agenzia Italia-naprostá spokojenost,jezdim s nima už 3.roky a nikdo mě už nepřemluví a´t jedu s nějakou jinou agenturou.Takovou blbost jsem už parkrát udělala.Jela jsem na svoje triko,bez agentury a lokal me nezaplatil 1800Euro.

Bbbbbbbb

Zakomplexovane dievcata napisu hocijaku kravinu co poculi a pritom to neni pravda;). Napojova hosteska je skoro to iste ako ked ti zaplatia v duplexe,palace,leclube (podniky na slovensku) uz len za to ze tam prides- lebo krasne dievcata lakaju chlapov a chlapi minaju peniaze. Alebo napriklad v trafe maju dievcata vstup a drink zadarmo a chlapi platia 7eur vstupne.O inom to nieje:). Kto ma potrebu nechat sa pretiahnut za peniaze ten do toho ide. napojova hosteska teda len laka chlapov do podniku a na to aby minal peniaze. a kedze podnik z toho ma dobre trzby tak je to dobre platene.
Nechapem co vy sem pletiete hluposti o nejakych strip baroch a podobnych podnikov. Chlapec sa pytal a vy mu nakecate najvacsie nezmysli ake vas len napadnu:D

Lulu2011

no su rozne, ja som raz tiez v takom bola kuknut a baby v spodnom pradle tancovali pri tyci, hm, asi im to majitel nakazal otras, by som zdrhala do slusnejsieho

0vecka

inaq mne sa 50 EUR za noc vo viedni nezda vobec vela... ak dostane este 50 na viac tak je to aj tak dost nizky zarobok na to ze tam musi celu noc vykecavat a tak ... fakt sa mi to na bordel zda slabo platene... :)

Lulu2011

blondula - tak to si bola v nejakom bordeli, ci pajzli potom :)) v serioznom podniku na urovni neexistuje olizavanie a obchytkavanie, iba rozpravanie a pripadna konzumacia hoc aj cistej vody, ci dzusu ak ´baba nechce alkohol a dievcata su strazene, ak by doslo k obtazovaniu hned zakroci ochranka