Ako ste zistili ze ste tehotne?

Príspevok v téme: Ako ste zistili ze ste tehotne?
usiko

Ahojte,

ano, ano, viem....je to na googli, vsetky tie priznaky podla ktorych sa to da zistit......

...ale ako sa to prejavovalo u vas osobne? Ake boli tie uplne prve priznaky, ktore vam povedali, ze ste tehotne? Okrem vynechania menzesu, samozrejme....

.....a...menzes vynecha hned v ten prvy mesiac? teda ak pride tak urcite nie som tehotna?

.....ja uz si na sebe vsimam kadeco a hovorim, ze co ak konecne...a nic....

usiko

nikita,

ved hej, to kazdy vravi......ono to ja som nepanikarila, ani teraz sa neda povedat ze panikarim..skor je to o tom, ze ak sa to za dva mesiace nepodarilo, tak neviem, kde je problem, lebo sme sa snazili pocas tych spravnych dni......

...cize tak uvazujem, ze aj sa to nezdarilo tak preco?

...a lekar povedal, ze aspon rok sa mame snazit....no ale vies.....tak dlho cakat?

nikita178206

ahoj .. ja mam kamaratku ktora nemohla otehotniet 2 roky a uz si myslela ze nemoze mat roky . chodila po dotoroch ale doktory jej vraveli vsetko je v poriadku nemusite sa bat toho ze nebudete mat deti ste kompletne zdrava. a vies co jej povedali ? PROBLEM JE V TVOJEJ HLAVE A NIE V TELE!! myslim si ze ty budes mat mozno ten isty problem . skus ked sa milujete nemysliet na to a ze chces babo ale na to ako ti je super a uvidis ze sa ti to podari .drzim palce

nikita178206

ahoj .. mam kamaratku ktora chcela silov mocov otehotniet a nedarilo sa jej . doktor jej povedal ze je v poriadku a nema dovod sa obavat ze nikdy nebude mat deti . ale co s toho ked 2 roky sa o to pokusala a nic . A vies co jej poradili . ZE PROBLEM JE V HLAVE A NIE !! poradim ti ked sa milujes tak nemysli na to ze chcete spodit dieta ale na to ako ti je pritom super a uzivaj si to naplno . A uvidis ze sa ti to podari a urcite za rok budes drzat svoje babo v naruci . drzim palce.

usiko

...som si dnes chcela spravit test rano, ale som bola v noci 3x curat, takze rano nebolo uz co curat.....tak skusim zajtra....

Morzsi

len nech mešká .............

a nech sa ani neunúva aby prišla na návštevu...

nezvaný hosť má za dverami miesta dosť !

keďže ju nepozývame tak nech zostane tam kde je.