ma dcerku..

Príspevok v téme: ma dcerku..
zubkowa

ahojte chcem sa vas spytat na par otazok. asi pred mesiacom som sa zoznamila cez net s jednymmuzom. Byva nedaleko odomna, je slusny, inteligentny, mily muz. Hned v prvy den nasho zoznamenia cez pisanie mi povedal ze ma 3.rocnu dcerku o ktoru sa stara a zije unho s jeho rodicmi. Mne to vobec nevadi, deti mam velmi rada a dokonca ked sme spolu volali cez skype a webku, malicka sa somnou aj rozpravala a hovorila mi teta :) Potom sme sa stretli, len my dvaja, bolo to pekne a mile a nakoniec som maloickej aj poslala plysovu hracku. pokracujeme dalej aj ked viem, ze nanho asi nemozem ponahlat. to preco sa rozisli s manzelkou neviem, ani som sa ho na to este nepytala. Az neskor. Viem ze sa asi boji vztahu ale ako mu mam dat najavo, ze to ze zije s malou mi vobec nevadi a akceptujem aj to ze nema stale cas byt pri pc. Comu sa mam v takomto niecom vyvarovat aby nestratil moju doveru? Ja ho lubim a aj jeho malicku chcem. Ako postupovat pri takomto spoznavani, mate s takymto niecim skusenost? Moze to dopadnut dobre? Bojim sa aj ze co ak sa stane, ze jeho manzelka sa bude chciet vratit? :( nechcem potom trpiet..

zubkowa

stretli sme par krat asi 4x lebo sa pozname len mesiac a z toho sme si volali hlavne. ma prist teraz cez vikend.. ja neviem co on chce, ale ja chcem lasku. Ja mam 24 a on 30

Lily.

No hej, pocit neznama dokaze vydesit. Asi by si potrebovala odstup?
Nechapem presne situaciu, ked ti vravel, ze sa ti nechce vnucovat... Kolkokrat ste sa uz stretli a na priblizne akej urovni priatelstva je vas vztah? Ste dovernici, milenci, kamosi..?

zubkowa

Bohuzial moja ziarlivost je asi odjakziva. Nedal mi ziadnu zamienku a uz vobec mi o ziadnych zenach nehovoril. On nehladal cez net nikoho. len si pisal ako s kamaratmi. Ziadny ciel v tom nebol. Ja sa v nom nevyznam a bojim sa kazdeho noveho dna..

Lily.

Vzdy ta trapila tvoja ziarlivost alebo si myslis, ze v tomto pripade je vacsmi opodstatnena? Myslis, ze tie ine zeny maju unho vacsiu sancu? On ti o nich rozpraval? Zoznamili ste sa cez inzerat, kde on hladal zenu a ty si mu odpisala ci jak?

zubkowa

problem je v tom, ze na zaciatku sa mi ozyval stale a teraz uz nie. Necitim z neho to, co citim ja k nemu a to ma mrzi :( ja neviem, dnes sme si pisali a ma prist zamnou cez vikend ale nechcem len aby prisiel koli sexu. Cele to na mna pada, ja snim chcem vztah a on sa k nicomu nema v poslednych dnoch. Dnes som mu napisala zostanme radsej dobry priatelia a on: "Ja sa ti nechcem vnucovat :( " a napisala som mu na to ze ja som mlada a potrebujem vediet ze ma ma niekto raqd ale uz nebol online, tak si to precita ked sa zapne. a napisem co on na to..

darika

zubkowa
v takomto pripade by som mu ani ja neradila,aby tak skoro priviedol do zivota jeho dcerky dalsiu zenu.Ona prave straca matku a tazko jej bude dalsia zena.Aj ked ta moze mat rada,ale este nechape ako sa vaci maju.Ked zisti,ze ty nahradzas jeho manzelku a jej matku,vsetko sa jej moze v hlavicke prehodit.Netlac na to a keby to trvalo aj pol roka,ze ju neuvidis,pochopila by som to.

zubkowa

Ja by som napriklad chcela uz nazivo spoznat jeho malu,ale viem ze je skoro ked sa pozname len mesiac a pol. On sam stym napadom neprisiel a ja by som ho nechcela nejak odstrasit tym, ze chcem stretnutie kde dovezie aj drobceka. aby si nemyslel ze nanho v tomto tlacim. Potom by to mozno vyzeralo ze sa k nim vnucujem..