Obkusane nechty

Príspevok v téme: Obkusane nechty
Orino

Dobry den.

Tak v prvom rade som muz. Uz od malicka mam problem s tym, ze si okusujem nechty. Snazim sa s tym prestat ale nedokazem sa premoct. Uz som bol aj za doktorkou, a ta mi dala taky horky priesvitny lak ze si tym mam natriet nechty, lenze mne pocase ten lak zacal chutit a tak som si ich okusoval aj tak. Neradte mi ze si mam strcit ich do korenia alebo niecoho lebo to mi urcite nepomoze. Neviem strasne chcem s tym prestat ale zrazu sa nenazdam a okusujem si nechty. Snazim sa to kontrolovat ale nejde to. Prosim poradte mi niekto ak je vobec na to nejaka rada.

koalka

poznáte niekoho kto robí kvalitné gélové nechty v BA za prijateľnu cenu?
lebo už raz som mala a okrem toho že stáli 20eur (čo nie je až tak strašne) my vydržali tak 3dni, pretože sa začal gel po okraji olupovať.

debbie

Orino, leukoplast je dost neprakticke riesenie, aj ked by mozno zabralo ;-). Ak myslis, ze by si gelove nechty neokusoval, tak si ich kludne daj urobit a vobec Ta nemusi trapit, ze si chlap. Okrem inak sexualne orientovanych si ich bezne davaju robit aj gitaristi, pretoze ich potrebuju na hranie. Takze, ak Ti je hlupe ist len tak k manikerke, povedz, ze hras na gitaru! :-) A, prosim, ak to zaberie, daj vediet, lebo aj moja dcera ma nechty cele dohryzene a uz neviem, co s tym... :-)

leninka

Určite treba silnú vôľu kvalitne zlepšiť... a možno by bol dobrý leukoplast... oblepiť si prsty a keď sa pôjdeš zahryznúť, tak Ti leukoplast bude zavadzať... No zase druhá vec je, že Ti bude vadiť na všetkých prstoch pri iných činnostiach... a aj výzorovo to vyzerá zvláštne... Ale za pokus to stojí...

vajko

dobry den.Som este chlapec ale stale si okusujem nechti a neviem ako s tým prestat. Prosim vas napiste mi ako s tým mam prestat.

Orino

Njn ja tiez okusujem aj kozu a nechty a je to strasne. Pritom chcem skoncit. VELMI chcem. Stale si hovorim ze uz nebudem uz nesmiem. Ale zrazu premyslam nad niecim a ani sa nenazdam a uz kvalitne okusujem :-(. Bohuzial kedze som muz tak budem musiet vymisliet nieco radikalne napr. za kazde kusnutie kladivom po palcoch ;-). Ale nie srandujem. Jedine co mi ostava je asi nejako zlepsit pevnu volu pretoze ine vychodisko nevidim :-/

siisa 25

ja tiez stale okusujem nechty aj tu kozu,tiez ked som nervozna,mam tiez strasne nechty a riesila som to tiez gelovymi,ale ked som si ich dala potom dole,mas mozno aj pol roka take znicene nechty z toho,tak ja uz neviem

biopich

treba na to pevnu volu tak ako aj pri chudnuti ci zrazu si povedat nebudem fajcit. Ja som si od malicka tiez okusovala nechty raz na silvestra som si povedala ze si ich uz okusovat nebudem a prestala som. No lamu sa mi nechty teraz velmi tak si ich stale striham. No coho som sa nezbavila je okusovanie koze okolo nechtov to robim ked som velmi nervozna :-/ tiez rozmyslam uz nad gelovymi nechtami aby som tie svoje hrozne nechty zakryla...

jancecka

a veruže aj gél sa dá obkusovať :D ja to síce nerobím ale jedna známa hej, každé dva týždne si dá gél na nechty a okusáva si ho :D má asi dobré zuby, škoda že si chlap, ja odkedy si dávam robiť gélove nechty tak si ich nekúšem a tie moje pod nimi krásne vyrástli a spevneli :D chlapovi sa ťažšie radí, a horký lak aj mne chutil :D