Krem proti vraskam pre 40 ročnu

maminkaa

Dievčence, ženičky, maminky..... jednoznačne odporúčam aa kozmetiku, tam majú perfektné rozdelenie kozmetiky podľa veku. pozrite www.aacosmetics.sk
A výborné ceny, myslím, že v dnešnej dobe sa neoplatí vyhadzovať peniaze za predražené značky. Je to naozaj výborná kozmetika.

vráskavec

Navstívte stránku -odkaz odstránený- a tam nájdete prírodné produkty proti vráskam a starnutiu pleti. Sú velmi úcinné, plet je za pár hodín vyrovnaná, omladená. Co je dôlezité, ze tieto produkty dodajú bunkám pokozky potrebné ziviny, aby plet bola zdravá a hydratovaná.

Marika17

Purblanka, ja už ťahám na 50 - siatku :-).
Tak vieš, že si chcem ešte trochu predlžiť mladosť:-). Používam gel No age s nechtíkom lekárskym ako som písala. Inak zdravím aj Prirodnu :-)a som rada, že nie som jediná, ktorá pozná túto novú značku kozmetiky. Mne pomáha, ale to neznamená, že bude každému. Ja som ho odskúšala aj na okolie očí - opuchy a tmavé kruhy a zabral. Páči sa mi, že stačí pár kvapiek vklepať do pokožky , nelepí a nesťahuje . tak to funguje u mňa. V eshope stojí okolo 6 € / 15 ml

prirodna

Ahoj Purblanka, písala som o gely No age od Natura House, ten používam hlavne na vrásky na vonkajších kútikoch očí na oblasť medzi obočím, lebo sa dosť mračím :-) a na vrásky okolo úst. Som s ním spokojná a používam ho už niekoľko mesiacov a na začínajúce vrásky zaberá perfektne. Výsledky vidím hlavne okolo úst. okrem nechtíka lekárskeho obsahuje aj a teraz som to skopírovala z ich stránky :exkluzívna kombinácia čistých amazónskych fyto-extraktov) sa:

* - zredukujú tmavé kruhy pod očami
* - eliminuje nahromadená tekutina pod očami, ktorá spôsobuje opuchy a pôsobí ako lipolytikum
* - podporuje sa syntéza nového kolagénu a elastínu, čím sa zvyšuje elasticita pokožky. Takže je to veľmi vhodné aj na tmavé kruhy a na opuchy okolo očí. Ja ten problém nemám takže neviem sa k tomu vyjadriť. Možno niekto iný má s ním skúsenosť.
Na tvár som mala vzorku krému No age ale pre moju pleť nebol vhodný. Pekný večer

letnička

-odkaz odstránený-
toto vyzera zaujimavo. robia to poliaci tak ako kozmetiku AA oceanic a prestige. a aj cena nie je hrozivá

prirodna

Purblanka, ja tiež používam gel No age od Natura House už niekoľko mesiacov. Mám po 45tke a kopec mimických vrások hlavne okolo úst. Je veľmi príjemný, na pleť - nelepí, rýchlo sa vstrebáva, nemám pocit pnutia.Páči sa mi, že sa dá použiť okolo očí aj na vrásky okolo úst čo využívam. Mám rada prírodné prípravky kedysi som používala nechtíkový gel od Dr. Theissa, ale ten sa vytratil z lekárni tak som niečo hladala podobné a toto ma oslovilo na internete na stránke styllmed.sk a stojí okolo 6€.