Dukanova dieta

dukankaa

kocky si pozrite na fore mojasvadba dukoanovu dietu, tam pisu dievcata uz od marca, aj recepty tak sa mozete inspirovat :) ja som mala zatial acidko a ciernu kavu lebo nestiham, pobehujem, ale vari sa mi na obed maskova polievocka, mnam :)

beakirsty

Dukanka, chcem sa k Tebe pridat Prosim napis mi na mail: beakirsty@gmail.com Prosim, hoc kto, aby mi pomohol s touto dietou MOzeme zacat od zajtra? Dakujem Bea

darkmother

caute ja som na to pozerala, diskusne forum na jedenj z prislusnych stranok a baby si tam pisali recepty.. CELE ZLE. ze vyrobit dzem zo zelatiny, rozmixovanej cukiny, umeleho sladidla a umelej aromy. a vsade pchaju modifikovany skrob.. nechutne.

gaviota

ahojte slecny ja by som chcecla tiez schudnut aj takych desat kil ale potrebovala by som presne recepty ze co mam denne jest kde to vsetko najdem prosim pomozte mi

monšuríík

ahojte. tak od dnes to vyskusam aj ja. Potrebujem schudnut asi 5-6kg, dufam ze sa mi to s touto dietou podari. A pohar vinka je dovoleny??

jajajajaja

tak ja som ju držala asi 2 týždne...a 5kg išlo dolu s tým,že som s ňou nárazovo prestala a aj napriek tomu..som s5 pribrala len 2kg(a to som sa nevedela dožrat sladkého a slaninky:D:D:Dveď viete)nepreháňala som to ani s prísnym dodržiavaním stravy počas nej..občas som si odhryzla aj z niečoho iného...čo mi bolo dovolené..a pekne som chudla ďalej:)dokonca som nedodržiavala ani ten 30min pohyb denne..a verím tomu,že keby som ju dodržiavala tak ako mám..tak kľude by som dala za tie dva týždne dolu aj tých 7-8kg..a to bez hladovania(naozaj som jedla počas diéty viac ako obyčajne..ale len z tých povolených potravín+nejaký ten prehrešok:P:D)..od pondelka sa na ňu vrhnem znova..cez leto sa diétuje akosik ťažko..pokušenie na každom rohu:D