vztah so starsim muzom...

Príspevok v téme: vztah so starsim muzom...
zblaznena

ahojte,
moj problem je, ze som sa asi zamilovala (alebo minimalne len o tom presvedcila samu seba) do starsieho muza... starsieho o 15rokov... posledne dni na neho stale myslim, viem ze on kedysi chcel aby medzi nami nieco bolo, myslim ze este stale chce, ale nevie ako to vyjadrit... zo zaciatku som ani nechcela, ale casom som zmenila nazor a proste teraz chcem... a strasne... uz sa mi o nom aj sniva, ale neviem si to prdstavit, ake by to bolo a jedna cast vo mne mi hovori aby som na to zabudla a hladela si svojho... ale ta druha proste chce :) neviem, ci to vnimat ako nejaky svoj postpubertalny vystup alebo ako serioznu moznost na mozno aj vazny vztah...
aky mate vy nazor na vztah s ovela starsim muzom, pripadne nejake vlastne skusenosti?
rada by som este podotkla, ze mam 21 a on nie je zenaty

ich

Tiez som mala vztah s muzom o 22 rokov starsim a bolo to nieco uzasne.Citila som sa ako popoluska...Mali sme si stale co povedat.Casom to niako same skoncilo ale cely ten cas s nim som si uzila a vobec to nelutujem.Trvalo to nikeolko rokov.Zostali sme dobrymi priatelmi.Ak to tak citis tak vek urcite nie je prekazkou.Vela stastia...

Deee

mala som vztah s muzom o 20 rokov starsim a bolo to neskutocne krasne, byvali sme vsak daleko a studovala som VS, tak sme si nakoniec dali slobodu a ostali krasne spomienky, potom som stretla dnes uz mojho manzela, ktory ma o 9 rokov viac ako ja, mala som 21 ked som sa donho "zapozerala", dnes mam takmer 25 a fantastickeho muza pri sebe...takze podla mna ak neskusis nezistis, ale ak sa ti uz aj sniva...chod do toho...

jajka001_

nejde o vek, a tazko ti tu niekto povie co to ma perspektivu, nepoznaju teba ani jeho, a aj keby ta poznali, nevedeli by to

zblaznena

mozem ho kontaktovat, ale ak to nevyjde, tak to bude trapne, nakolko viem, ze ho bude stretavat... mna by zaujimalo, ci to ma podla ostatnych nejake perspektivy, predsa len je o dost starsi...

jajka001_

a môžeš ho nejak kontaktovať? ak ano, preco to nespravis, zo strachu? radsej skus a ked to nevyjde, tak nie, ako lutovat ze si neskusila