Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Komisia - invalidný dôchodok

Hshja

Pekný deň prajem
Potrebujem ešte poradiť s niečím ... Dnes mi znova doktorka povedala že potrebujem správu aj od klinického psychológa pre ID ... volal som psychológovi a sa ma pýtal aké vyšetrenie mi má spraviť lebo ich je viacero ... Doktorka mi povedala že psychické a zajtra idem k nemu ... Stačia psychické vyšetrenia ?

Turhs

Cca o 1 týždeň idem do Ba a tam je klinicky psychológ ktorý mi robil vyšetrenia ešte keď som nebol dospeli . On je na Kramároch na detskej onkológie je možné ísť aj za ním ?

kabel

Keď zadáš do googla "klinický psychológ Trnava", tak ti to vypíše minimálne 3-4 mená klinických psychológov aj s adresami a telefónnymi číslami.

kabel

Nepotrebuješ žiadny starý posudok, jednoducho sa k nejakému klinickému psychológovi v Trnave objednaj, podľa mňa nejaký určite sídli v budove polikliniky.

Turhs

Dobrý večer prajem . Môj lekár mi odporučil invalidný dôchodok pre moje zdravotné problémy a taktiež problémy s pamäťou. Doktor mi povedal že by bolo dobre predložiť aktuálny psychologicky posudok . V roku 2014 som mal robený posudok u psychologicky . Dnes som tam volal a že už neordinuje . Dnes som si spomenul že ma vyšetroval klinicky psychológ aj v Ba ešte keď som bol dieťa . Za kým mám treba ísť ? Viete niekoho odporučiť v Trnave a okoli ? Starý posudok som niekde stratil

Daliso

ony tie posudkové lekárky sa chovajú tak, ako by to išlo z ich rodinných úspor. Ja neviem, či dačo za to majú, keď ti nedsúhlasia invalidku, alebo sú dáko v tomto štátom limitované.... veď si predsa na to tvorím fond, každý mesiac doň odvádzam.....????
N E C H Á P E M

Ipsilon

Ja ti verím, že hovoríš pravdu. Ja by som mohol o tom tiež porozprávať x príbehov. Nebudem sa však k tomu vyjadrovať emocionálne. Podľa mňa by sa na to mali pozrieť odborníci a dať tomu trochu viac rácia.

Daliso

Môj známy má iba jednu nohu, na druhej má protézu.Posudková lekárka mu povedala, že keďže je vyučený elektrikár, pracuje rukami, takže čo chce. A nedostal nič.
Mojej manželke postupne slabol sluch, keďže robila na pošte na priehradke so zákazníkmi, začalo jej to robiť problém.Pošta namiesto toho, aby ju preradila napr. na triedenie listov, alebo pod. miesto, jednoducho ju vyhodila. Manželka mala 54 rokov. dala si žiadosť o invalidný dôchodok, dúfajúc, že jej dajú aspoň polovičný a bude sa môcť zamestnať aspoň ako upratovačka na polovičný úväzok.
Keď prišla na posudkovú komisiu, v miestnosti boli dve ženy. Jedna hneď zobrala nejaké papiere, že ide akože niečo vybaviť.Manželka ostala s druhou, zrejme doktorkou, sama v miestnosti. Doktorka si sadla oproti nej a chvíľu akoby čakala a pozerala na ňu.Asi čakala, že moja manželka vytiahne niečo z kabelky. Keď sa nedočkala, pozrela si letmo jej zdravotnú dokumentáciu a doslova agresívnym hlasom jej vysvetlila, že ruky a nohy má zdravé a že si chce len riešiť týmto svoju ekonomickú situáciu a vyhodila ju. Nedostala ani cent. Prišla domov s plačom. Bol som taký nakúrený, že som chcel ísť za milou pani doktorkou a vysvetliť jej, že manželka si skutočne chce riešiť svoju ekonomickú situáciu, keďže si celý život platila do fondu ivalidity, ak by ju dačo ako toto v živote postihlo.Keďže som prchkej povahy, žena ma nepustila, aby som tam doktorku nedajboh nezmlátil. Udialo sa to v Banskej Bystrici v Kapitulskej ulici asi pred siedmimy rokmi.
Po čase som stretol iného známeho, o ktorom viem, že je na invalidke. Povedal mi doslova : " Ja som dal, nepoviem ti koľko, ale dosť. Teraz mám 500€ invalidný mesačne."
Ja mám 60 rokov, v živote som nedal ani nevzal úplatok. Ja na toto proste nemám žalúdok. Asi nepatrím už do tohto sveta. Manželku si živím sám a sme šťastní.
Všetko, čo som tu napísal je pravda a skutočne sa to tak stalo.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Komisia - invalidný dôchodok - Fórum - ZDRAVIE.sk