Kolko % bab nerobi svojim priatelom vobec fajku?

Príspevok v téme: Kolko % bab nerobi svojim priatelom vobec fajku?
Thomasis

Ja len preto sa pytam ci som v tom sam......Otazka na baby. robievate to vsetky svojim chalanom???....a chalani?.robievaju vam to vase baby?....s priatelkou som pol roka.....nikdy to nerobila a ani nikdy jej to nebolo robene...a nechce ani jedno a ani druhe...a casto jej to nadrazam...........kedysi mi povedala ze nieje taka skusena...ale to s tym podla mna nema nic spolocne.....a nevie mi ani povedat dvovodo preco nece......iba mi hovori co raz pride to pride
----------------
Sexuológia / Urológia - www.zdravie.sk

DAISINKA

No na Pokeci uz dlho nie som a na facebooku som,,,Ale tak neviem ci je dobre sa takto "osobne" zoznamovat po tom co som ti napisala.DDD

daisinka

Verim ti:(

Vyskusaj to co som napisala..a pomalicky.

Bud rad ze "to "este nikomu nerobila.

Potom napis ako si dopadol:)

Thomasis

Ja by som sa to mozno aj snazil neriesit a nechat tomu cas...ale ked napr.pocuvam kolegov v praci...ako sa o tom bavia...ako im to priatelky robia...alebo vidim v nejakom..filme....erot.ked na to prpenem ,ze zrovna zenska to chlapovi robi..tak hned to prepinam......lebo v takychto pripadoch si vzdy spomeniem na seba a pride mi to luto :(

jjjjjjjj

skus ten ochuteny, vonavy lubrigacny, mozno ti ho natrie aj na penis a potom to bude olizovat lebo to fajne chuti. alebo slahacku alebo nieco podobne

Thomasis

dasinka dakujem za radu......Nikdy by som ju pre tieto dvovody nepodviedol..po ostatnych strankach je uzasna a miluje ma...akurat odmieta tieto eci noo

daisinka

Podla mna to az moc riesis.

Skus tu zmenu prostredia a uvidis co sa stane.

Nemysli na to..Urcite to pride,,ale ked budes takto nad tym stale rozmyslat tak to len pokazis.

Kam sa ponahlas??Chces priatelku vyplasit??Vychutnavajte si to co teraz mate...Pomalicky,,,

Thomasis

Fakt velmi ma to mrzi ked mi to nece robit...a ani nece aby som jej to ja robil.......fakt bojim sa,ze ci sa to aj zmenou atmosfery nezmeni :(...Keby tak viem co robit s tym