Zapal posvy?

Príspevok v téme: Zapal posvy?
lolica456

Čaute!
mám 14 rokov..asi zapal pošvy..alebo tie kvasinky..vchod do pošvy mám taký červaný a pri močení cítim také akoby pálenie..hladala som na nete a myslím,že to je ten zapal.Čítala som že to moze byt sposobene aj jedeni vela sladkosti atd..a ja ich jem mam pocit že velmi vela..chcela som sa spytat že či nepoznate nejaky domaci recept na to alebo neviem...proste hocičo len nechcem ist na gyndu:((((..hadam to nie je take vazne..prosim poradte

lolica456

dakujem za rady..mna to nejako velmi nepali..len troska..a sem tam ma to zacne svrbiet..ale mam pocit ze to je lepsie..mozno to bolo take pretoze som mala menzes akurat..ale teraz mi uz konci a je to lepsie.pouzivam ten lamisil..a uz to nie je take cervene..a k lekarovi..na gyndu nechcem ist..bojim sa:((..a ani neviem ako to mam mame povedat:(..a do lekarne mi tiez nie je velmi prijemne ist kupovat nejake tabletky tam dole:D..ja viem ze je to normalne tak ale..mam 14 a je mi to trapne

karkulka21

no ja som tiež mávala zápaly,ale až také, že som nevedela chodiť..stále má všetko pálilo...a prišla som na to,že je to od gélu na intímnu hygienu...tak najviac mi pomohol canesten krém, fungicidin a horúce kúpele....každému pomáha niečo iné..ale asi najlepšie je ísť k doktorovi (ja som nešla pretože som v zahraničí)

akinom007

lolica456/ moja zlata canesten krem ti pomoze len na svrbenie a palenie zvonka vytok a problem vnutri nevylieci!!!!!!!!
!

akinom007

ahoj, no najlepsi recept je ist k lekarovi!!!
ale dobre zabera ja volne predajny Mycomax-peroralne+canesten tableta (vklada sa ot vaginy aposobi niekolko dni), +canesten krem natierta zvonka..a samozrejme nikdy som tomu neverila ke dosm citala o tom na nete ze ja stra na kvasinky a vytoky velmi vplyva ale j to cista pradva!!! ak vysadis so stravy dlhodobejsie sladkosti a biele pecivo mas po kvasinkach!!!

akinom007

ahoj, no najlepsi recept je ist k lekarovi!!!
ale dobre zabera ja volne predajny Mycomax-peroralne+canesten tableta (vklada sa ot vaginy aposobi niekolko dni), +canesten krem natierta zvonka..a samozrejme nikdy som tomu neverila ke dosm citala o tom na nete ze ja stra na kvasinky a vytoky velmi vplyva ale j to cista pradva!!! ak vysadis so stravy dlhodobejsie sladkosti a biele pecivo mas po kvasinkach!!!

karamelka10

Ahoj najlepšie riešenie je ísť k lekárovi, mne osobne na takéto problémy niekedy pomôže aj prípravok Tantum rose je to prášok, ktorý sa rozrába v prevarenej vode a potom sa robia výplachy alebo aspoň sedavé kúpele a pomáha aj mastička canesten, ale tú treba používať aj po odoznení príznakov.

aluska1

chod k doktorovi, nespoliehaj sa na ziadne masticky, tie ucinkuju len zvonka ale tento problem je aj vnutri posvy

lebo ked sa ti to zhorsi budes plakat od bolesti, hovorim ti z vlastnej skusenosti,

zdravie mame len jedno a snad chces mat raz deti

lolica456

a este som chcea toto:
rozmyslala som ze si kupim ten canesten krem..videla som v reklame ze sa da normalne kupit..a pozerala som to na nete..aa je tam napisane ze sa pouziva aj pri lieceni plesni na nohach..a my mame taky kremik doma vola sa lamisil krem a je tiez na bakterie a plesne..atd...myslite ze ho mozem pouzit?