zvadzanie...

Príspevok v téme: zvadzanie...
dada159

tak si predstavte. je nedelny vecer. chcsete si to užit. vas priatel sedi za pc a hra. vy pridete z nim, naha si nanho sadnete a on povie nech idete preč. a on sa dalej hra akoby nič. tym sa nedelny večer konči.
čo by ste mu na to povedali,ako by ste ho za to potrestali?čo si o tom myslite?
bolo to totalne ponižujuce...

lefa

uhlie, vieš, ono veľa záleží aj od toho, aké slová použil, keď ju poslal preč..ak jej to dal najavo slušným spôsobom, ok, to beriem, nemal práve na to chuť, veď k tomu sú potrební dvaja a ak jeden partner nechce, netreba ho do toho nútiť, lebo sa tým vybuduje práve opačný efekt, a to nechuť..ale ak jej doslova povedal "choď preč", myslím, že to nebolo práve na mieste..a tak ja si netrúfam súdiť ani jedného z nich

uhlie

lefa,

kazdy ma pravo na oddych, aky chce a to aj pri PC hrach. Chapem, ze tym urazil jej jesitnost, ale rozhodne to nebola jeho chyba.
Na svete neexistujes len ty a tvoje pocity.

lefa

uhlie, help: to snáď nemyslíte vážne?? ona sa má ospravedlniť jemu? ..asi zle vidím! ..keby mal v tom čase niečo dôležité, tak to pochopím, ale on sa len hral PC hry ako malé dieťa a ju odignoroval..kebyže mne toto urobí partner, cítila by som sa poriadne hlúpo

uhlie

Madame,

suhlasim s tebou. Problem je asi v tom, ze zeny zo seba postupom casu urobili len bezduche babiky, ktore otrcia kozy vsade tam , kde im za to daju drobne. Ked ich clovek vidi vsade v casopisoch a na internete, tak ho to zacne nudit. Mali by ste sa skor snazit zaujat muzov niecim inym, ako investovanim do seba.

uhlie

Tiez by som povazoval za ponizujuce, keby som nieco robil a naha partnerka by mi v to prekazala. Podla mna staci, ked sa mu ospravedlnis.

Help

Si menej zaujimavejsia ako hra:)

Nevies,ze zena je najpritazlivejsia ak nie je uplne odhalena???:)
Nechaj si na buduce na sebe aspon suknicku a nieco pekne hore:)

Madame

viem si predstavit. Neviem co sa to deje s muzmi, ale vasci zaujem o sex maju zeny sa mi zda. Celkovo, zeny si kupuju sexi spodne pradlo, robia striptiz pre svojich partnerov atd. a muzi sa stavaju coraz viac "impotentni". V mojom okoli kamaratky, ktore su velmi pekne, mile, inteligentne sa stazuju na nedostatok sexu od partnerov, mne sa zda ze doma to mam tak isto. Kde sa stala chyba? Nech sa ti chlapi zobudia, ved je tu jar:)