Zavraty

Príspevok v téme: Zavraty
MeganX

Dobry den.
Posledne 3 mesiace mam zavraty, buseniue srdca, zrychleny tep a dychanie....nikdy predtym som to nemala, bola som na kardio vsetko v poriadku, taktiez krvny obraz a hormony stitnej zlazy v poriadku. pomaly kazdi den ma to chyti tie zavraty, ked som niekde tak je to neprijemne ked mi pride zle v buse, alebo v skole na prednaske alebo v kostole, skratka zacnem rycvhlejsie dychat je mi blbo, tazko sa mi dychaa podobne, podobne pocity ako pri nizkom tlaku....vedel by mi niekto poradit, alebo ma podobne problemy? dakujem denisa

maria15

a nestáva sa ti to náhodou tam,kde je vydýchaný vzduch?nemusí to byť psychika,len sa ti proste nedokrví,neokysličí mozog,keď máš nedostatok vzduchu.

MeganX

dakujem za reakcie....ano napadlo ma tiez ze by islo o psychiku....alebo potom vraj take niečo sa prejavuje ak ma niekto problemy s chrbticou , zablokovoane stavce a pod.....ale nechapem ked je to v psychike preco mi to pride z nicoho nic?... ani ked na nic nemyslim napriklad...myslite ze je to nieco podvedome?...ZASJA vam to prešlo ? ked ste navstivili nejakeho psychologa alebo nieco podobne?....dakujem za odpvoede

usmev:)

to potom vyzera skor na nieco psychicke - zeby panicka porucha?
presne takto sa prejavuje.. skus si o tom precitat, ci to na teba sedi..

MeganX

aky by mi niekto vedel poradit, alebo mal stym skusednost tak prosim napiste mi na mail denise_none1@yahoo.co.uk ... dakujem