Baby potrebujem vazne v niecom vas nazor

Príspevok v téme: Baby potrebujem vazne v niecom vas nazor
Bernardius

Ahojte...priatelke meskaju uz 15-ty den kramy..mala dostat 7.3. no dnes je uz 22.3....Moze byt pricinou meskania menzesu....ked bola v nemocnici po poslednych kramoch...dost tam aj schudla a stale jej brali krv.....ma stresy aj v rodine.....a od toho siedmeho ju bolia vejecniky..a vraj vzdy pred kramammy ju bolievali..ale akoby neceli ist..aj ked mava niektore dni bolesti...dokonca aj dnes rano..mala bolesti vo vajecnikoch a cakala ze pridu no oni nie.....dakujem

ikuska

a berie antiku? moze to byt aj z toho. ja ju beriem a niekedy mi prdu kramy o tyzden dva skor ako by mali a niekedy zase naopak...

Kika:)

Hej, všetky hentie udalosti možu sposobit meškanie, už aj samotný stress.a povedz ej nech sa nespráva ako malá a urobte ten test ..ved nejde o život..no .. vlastne ide..:D

ach

vzdy ma taketo prispevky pobavia, to akoze teraz budete dlho stresovat ze ci je tehotna alebo nie? nech si kupi test a spravi, na co caka? kym jej zacne rast brucho a aj vtedy si bude howorit ze tehotna nieje? ze ju len naduva? mozno je chora a tehotna nieje,

aluska1

jezis toto polmizovanie...telo nie je stroj, jasne? tehotna bude ci si test urobi alebo nie

ked ste schopni sexovat mate byt schopni aj znasat dosledky

Bernardius

praveze s avelmi boji ..test urobit..a nemozem na silu ju nutit...keby sa jedna o mna..mne by male az tak nevadilo...ale ide mi tu len o o aby som dostal odpoved na otazku......ci sa da vdaka hentym vplivom vysvetlit meskanie menstruacie