Vztahy vztahy som bezradna

Príspevok v téme: Vztahy vztahy som bezradna
lydunko

chcem sa opytat, lebo ja si uz neviem dat rady..mam vztah, ktory som si uzivala a mala vsetko co k tomu patri..najprv moj partner je mladsi ma 28 a ja 33..na zaciatku som sa ho pytala ci mu to nevadi, tak mi povedal ze vobec nie a aj ja napriek pochybnostiam som sa pustila do toho vztahu a uzivala si ho...tak sa zacala nas spolocny sen, mam priatela, ktory mi uavri, dokaze si udrzat poriadok, nema problem mi dat oprat, je velmi romanticky, nosi mi kvety len tak, proste clovek si to uzival, navzajom sme sa podporovali a chapali a tak...no vsetko bolo idealne az po dobu ked som ja menila podnajom a ja som mu navrhla,uz sme boli rok spolu, ze teda ak idem do vacsie bytu tak, ze ci nepojdeme spolu byvat..tak ze on si to necha prejst hlavou..najskor, ze aj ano..potom, ze to este nie..aby sme si uzivali este veci okolo chodenia a ze na spolocne byvanie mame dost casu...no jasne ako zenu ma to tak trochu zranilo, pretoze pocas nasho chodenia bol pomalicky viacej na mojom private ako on u seba..tak som to brala ako normalnu vec..pretoze nam to islo spolu... no a medzi tym zmenil pracu, ktora si vyzdauje cestu autom a on zacal byt unaveny viac ako predchadzajucom zamestnani...ja tiez mam toho dost v praci, tym ze podnikam...a nase spolocne byvanie zacalo jedno velke \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"trapenie\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" ja pridem domov a unavena dam doma vsetko do poriadku jasne, ze aj on...ale on apaticky lezi pred telkou a pozrie si programy...mam chut sa k nemu pritulit co pred tym nikdy nebol problem...tak ma odstrci, a tak to je aj s pusou a nasim milovanim...vikend si uz ani neplanujem..cez tyzden ide s kamaratmi vonku opity domov nechodi...a to raz za cas...a pred tym prisiel za mnou do prace a sle sme sa prejst a teraz nic takeho..iba odniest autom domov, na nakup..zrau sa nase spolocne aktivity zmensili..on mi tvrdi, ze sme cez tyzden spolu, ale mne nestaci byt spolu v jednom byte on na jednom gauci a ja na druhom... a cez vikend obcas nieco spolu sme poriesili..a vzdy vecer bud piatok alebo sobotu siel vonku, ale vzdy tak najskor so mnou na veceru alebo do kina, pripadne niekam na vylet a potom okolo polnoci sup vonku aj ked iba na dve tri hodky pricom stale chodi vonku s mojim braton su totiz najlepsi kamarati..a ked mu to poviem, co sa mi nepaci..tak jasne sa iba povadime a je nam to luto...a mrzi nas to..na to vsetko mi povedal, ze on potrebuje cas a nech ho necham trochu dychat..a ja ked som nervozna iba tlacim na neho a chcem sa o probleme porozpravat a on mi na to povie, ja sa vobec netesim domov, lebo viem co ma caka zase budeme riesit veci a posledny mesiac sa uz ani normalne rozpravat nevieme...obaja vieme, ze sa lubime a nechceme sa rozist...pricom mesiac sme vo faze, ze mi uz ani pusu neda a o milovani ani nehovorim, pricom nemal problem sa milovat aj dva krat za den.. ja som uz bezradna a neviem ci mne sibe..on mi tvrdi, ze som krasna zena a tuzi po mne, ale ze to ako to je medzi nami teraz on jednoducho nie je v psychickej pohode a tym, ze na neho tlacim a nedam mu pokoj a cas tak ho to odradza...je tazke byt s niekym v jednom byte a tuzit po nom a chciet to urovnat a on mi tvrdi, ze nech sa to nesnazim uponahlat, a mam dat tomu cas a nebyt netrpezliva...lebo ma stale lubi...a najnovsie zacal s tym, ze ked ide niekam vonku ked sa ho spytam a kam ides, tak ze preco to chcem vediet..prico ak idem ja vonku a on sa ma pyta kam idem tak mu vzdy poviem co a kto to je... uz som sa ho pytala, ze ci nema inu on jednoznacne povedal nie...tvrdi mi, ze ma pocit ako by stracal \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"slobodu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" a ze ho nerespektujem a raz som sla do mobilu kde som mu nasla sms ku: cau macko preco mi nevolas a co to znamena,pa...ked som sa opytala na to tak uplne zuril na mna, ze mu nerespektujem sukromie.. a reagoval na moj vkus cudne(vzdy mi povedal ak nejaka kocka mu nadbiehala a nemal problem ma vzdy ujistit ze som ta jedina)a teraz tym, ze mame problem tak cudne reagoval..a ked som sa ho opytala na vysvetlenie na to mi povedal, ze asi pred dvoma tyzdnami ho zacalo nejake cislo prezvanat pricom sa jedna o firemny mobil a tak volal na spat ci nieco niekto potrebuje a aj sms ku poslal..robi medicinskeho reprezentanta...a vysvetlil mi, ze slecna alebo pani, ktora si pomylila cislo sa ho spytala ci sa nemozu kamaratit a ona chce iba kamarata na pisanie, a podla dalsej smsky slo o zenu co ma dve deti a vraj je rozvedena alebo vydata, neviem..on jej povedal, ze je vo vztahu a ze nema nic proti kamaratenie, ale ze nama cas na take veci... potom co mu poslala tu sms ku jej volal a spytal sa jej ze to znamena, a ze to jej kamaratka poradila toho macka a ze preco jej nevolal...to ho nahnevalo a poprosil ju nech ho neobtazuje, ze nie je jej macko..ja mudra zena som si opisala cislo a zavolala a islo o nejaku kamaratku tej slecny a tiez mi potvrdila co hovoril moj priatel..neviem ci mi uz sibe..a ja potrebujem pocut uplne nezavisli nazor a nie od rodiny alebo priatelov...a este mi praitel navrhol poradnu a ja som nas normalne objednala a ideme na sedenie...chceme sa aj sa lubime len sa to nejako pokazilo tym byvanim...dakujem budem vdacna za kazdy nazor..

lydunko

Dakujem vam za vase postrehy, patrim do skupiny profesionalnych koucov, ide o skupinu ludi, ktori sa zaoberaju vztahmi na roznej urovni... pracujem na svojej dizertacnej praci v tejto oblasti a mna zaujimal nazor bezneho cloveka ako sa vysporiadava s problemom a ako kto vie poradit..ospravdlnujem sa vam, ze som vas uprimne povedane zneuzila... v skutocnosti ide o skutocny pribeh, ale ani jeden z vas nepochopil podstatu ich problemu...kazdy jeden z vas hladal za ich pricinou problemu ZENU, ale v tomto pripade neslo o neveru ci uz realnu alebo nerealnu...kazdy z vas vychadzal z vlastnych skusenosti a reagoval tak ako reagoval...nie vzdy za zdanlivo jasnym pripadom sa skryva prave ten problem... som vam velmi vdacna za laicke postrehy...Verte mi nie vzdy za jasnym pripadom su jasne zavery, partnerske vztahy su velmi komplikovana zalezitost...este raz sa ospravedlnujem a dakujem..

kvietok 12

preboha ty chlapi su fakt hnusni podaktori,na co ma teda priatelku ked ju hlupo podvadza tak poviem narovinu mam inu uz Ta nepotrebujem a nie tahat chuderu priatelku za nos,ako ja by som nieco taketo nikdy nedokazala,svedomie mi to nedovoli

felixBB

A este jedna vec, sama vidis co ti tu vsetci po sebe opakuju ze na sto percent je v tom nejaka ina holka. Vies to a stale to natahujes a ospravedlnujes ho niecim. Pripada mi to ze ti tvoj byvaly po 6.tich rokoch poslal smsku dost vymyslene. Bud sa snim rozid a vyhod ho alebo sa dalej tvar ze je vsetko v najlepsom poriadku. Ved vodu kazes a vino pijes ako citam v tvojich prispevkoch. Ty sama si clovek co sa s tym podla mna nevie vyrovnat a tvoj priatel ta asi nechce ranit a zlomit, inac by uz davno odisiel. Stale nanho hovoris aky je a pritom ho obranujes ako sa da. Dievca spamataj sa! Nechaj ho ist, stastnejsi bude s inou. Dokonca aj ja by som usiel od teba k inej, nech ma hoci aj 5.deti :D Radsej ako byt s nevyrovnanou osobou!

felixBB

lydunko ja neviem ci ste vy baby slepe ale preco chcete vsetko za kazdu cenu zachranovat? Tiez som si uz presiel vztahmi a ked som mal milenku a priatelka mi objavila raz smsku,tak sme sa dohodli ze to ta dotycna priatelke poprie keby ju kontaktovala. Zdravy chlap potrebuje sex aj neznosti a ked ich ma inde,u teba ich hladat nebude. Otvor oci a hladaj dalej lebo si nechavas sypat popol na hlavu. vela zdaru

pipenecka

Dievca, ten chlap sa nechce viazat a uzivat si bezstarostne vztah bez zaväzku a zodpovednosti...je nezrely na vztah

lydunko

mila purblanka, na rovinu som mu povedala, ze ho mam dost a opytala sa ho na to ci ma niekoho ineho a ze chcem pocut pravdu ...na to mi povedal, ze nema nikoho ineho a ze s tou dotycnou volal dva tri krat a ze on s nou nic nema l...a ze som jedina zena v jeho zivote a ze prisiel na to, ze zit s niekym je dost tazke a treba to riesit a on to chce dat do poriadku a ze mu zalezi na nasom vztahu...a ze na vsetko treba len cas a ze ma on ziada a tiez o priestor aby som mu dala dychat a konecne mal pocit, ze mu chybam..tak aj toto su chlapi..