Autoimúnna hepatitída

RNG

Zutie [peastrecovych semien nestaci, treba brat najmenej protokol dr Berksona, pripadne zdvojnasobit jeho davku.
Tiez treba brat rozne antiviralne, ako napr colostrum(15 gramov) monolaurin (2 x 5 gramov) chagu, caj z 10 gramov praskovejn huby a podobne.
Protizapalove sice ten problem nevyriesia, ale mozu podstatne zmiernit jeho prejavy, odporucam najma curcuminoidy a serrapaptazu.

Shayleen

v3rones: vyskúšaj tibetskù hubu! Mne pomáha. Prečítaj si na nete o tej hube a dozvieš sa načo všetko je dobrá. Mám vďaka nej aj dobré výsledky. Trpím viacerými chorobami

v3rones

Mam 17 rokov A tiež mám AIH. Bola som na rôznych liekoch ako predNison, budenofalk A iné. Liečim sa už 7 rok A brala som aj imuran (5 rokov ) Z ktorého som dostala toxický efekt A nastal útlm kostnej drene tak mi ho museli vysadiť. Teraz som znova na prednisone 30mg ale znižuje sa to už pomaly. DieTujem, jem semená Z ostropestrecA marianskeho, veľa tvarohu, čaje na detoxxikaciu A cviklovu šťavu. Výsledky nie sú dobre. Pečeň mám zväčšenu A mám veľmi vysoký bilirubin(som dosť žltá ). Neviete mi niekto niečo poradiť ? Ďakujem. Keby niečo píšte mi na email : v3rones@gmail.com

dacy

pri prvom tehotenstve to bol problem snazili sme sa tiez asi rok a nakoniec som musela brat tabletky aby som otehotnela no pri druhom to bolo hned a bez tabletiek asi som uz bola kludnejsia a to robi vela no viem ta pochopit ked chcete velmi babo darmo ti bude niekdo hovorit ze klud to pride ja som sa tiez nevedela na nic ine sustredit tak dufam ze ty budes kludnejsia a co najskor sa vam to podari no asi by som necakala a riesila to i so svojim gynekologom mozno to s hepatitidou nema nic spolocne a mas niejaky gynekologicky problem to bola aj u mna pricina no a ja chodim do bratislavy k doktorovi marian oltman a som s nim velmi spokojna i co sa tyka jeho pristupu k pacintom chodim k nemu uz trinasty rok a dakujem mu yavela dufam ze aj ty mas stastie na doktorov tak ti drzim palceky aby vam to co najskor vyslo daj potom vediet

lila410

Ahoj Dacy dakujem ze si mi odpisala, chcela by som sa opytat ci si nemala problem otehotniet lebo mi sa s manzelom pokusame o babatko uz vysse roka a stale nic, samozrejme vsetko konzultujem s hepatologom uz som rok a pol bez imuranu beriem len 10 mg prednisonu, Lagosu a Ursosan. Mohla by si mi napisat ku ktoremu hepatologovi chodis? Dakujem prajem pekny deň

dacy

aj ja sa liecim na aih. chcem reagovat na lilu pocas liecby som bola dva krat tehotna tabletky som mala prednison a lagosu cele tehotenstvo prebehlo bez komlikacii mam dve zdrave deti po prvom tehotenstve mi vysadili vsetky tabletky skrz kojenie no do dvoch mesiacov sa mi aih.znova aktivovala tak som musela prejst na vacsiu davku prednisonu teraz kojim pri davke desat mg. a dufam ze sa mi znova neaktivuje po kojeni by som mala prejst na imuran a vysadenie prednisonu neviem ci je to lepsie dufam ze ano drzim palce aby sa ti podarilo tehotenstvo yvladnu no predtym to konzultuj so svojim hepatologom ja som tiez nemohla hned chce to cas a trpezlivost ale stoji to zato drzim palceky

RNG

Ako som povedal, to co lekari casto nazyvaju "autoimunna hepatitida" je len pravdepodobne viralna hepatitida z dosial neidentifikovanych virusov. Ale moze sa jednat aj o ine mikroby, napr mykoplazmy, plesne a eluzivne L-formy.
Preto odporucam kazdemu si zvysovat viralnu imunitu, pripadne brat aj ine antimikrobialne latky a cistit a regenerovat pecen z casu na cas, ludom s pecenovou poruchou o to viac.

lila410

Mila Zupa, aj ja sa snazim skusat alternativne sposoby liecenia, a prisla som nato ze odstavena surova cvikla mi robi velmi dobre. Moje pecenove testy su skoro v norme, citim sa omnoho lepsie ked ju pijem ako ked ju nepijem, hoci beriem lieky prednisom a imuran plus nejake vitaminy.

lila410

Ahojte vsetci aj ja sa liečim na autoimunitnu hepatitidu, myslela som si ze nas je malo ale ako vidim nie som sama, ktoru postihla tato nevdacna choroba. prosim vas chcela by som si s vami popisat, ci mate nejake bolesti alebo ste boli tehotne pocas tejto choroby a ako to vlastne prebiehalo a podobne... Dakujem