krv v stolici

Príspevok v téme: krv v stolici
a y

Tak dnes ráno som bol na toalete a v stolici sa objavila krv taktiez na toaletaku.Dnes som bol uz 4x krat na toalete a zakazdym rovnako krv je jasna cerstva takze nie je zo zaludka alebo podobne.No ten posledny 4 co som bol tak v mise uz nebola takmer ziadna len na toaletaku stale dost.Hodne ma to vystrasilo.Ale zatial to trva iba 1den a vypada ze sa to zlepsilo tak neviem ci ist ku doktorovi ktory je velmi opatrny a urcite by ma hned poslal na vsetky mozne vysetrenia a ten nas personal no proste ked to neni na 100% nutne nasu nemocnici sa radsej vyhibam.Doktora mam velmi dobreho len zbytok je hroza.

Inac vcera som zjedol takmer pol flasky palivej omacky k pizze neviem ci je to s toho ja teda dufam ze hej.A co vy na to ? Mam pockat este aspon den alebo ako? Proste dajte neaku radu.

Dopredu dakujem za odpovede.

keksa

takto moze to byt rovno ta omacka nie krv, chilli a tieto srandy velmi farbu ani prechodom cez traviaci trakt nemenia, ak to uz zajtra ci den na to nebude znamena, ze to krv nebola, ak by aj pravdepodobne hemoroidy