Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krv v stolici

Príspevok v téme: krv v stolici
a y

Tak dnes ráno som bol na toalete a v stolici sa objavila krv taktiez na toaletaku.Dnes som bol uz 4x krat na toalete a zakazdym rovnako krv je jasna cerstva takze nie je zo zaludka alebo podobne.No ten posledny 4 co som bol tak v mise uz nebola takmer ziadna len na toaletaku stale dost.Hodne ma to vystrasilo.Ale zatial to trva iba 1den a vypada ze sa to zlepsilo tak neviem ci ist ku doktorovi ktory je velmi opatrny a urcite by ma hned poslal na vsetky mozne vysetrenia a ten nas personal no proste ked to neni na 100% nutne nasu nemocnici sa radsej vyhibam.Doktora mam velmi dobreho len zbytok je hroza.

Inac vcera som zjedol takmer pol flasky palivej omacky k pizze neviem ci je to s toho ja teda dufam ze hej.A co vy na to ? Mam pockat este aspon den alebo ako? Proste dajte neaku radu.

Dopredu dakujem za odpovede.

keksa

takto moze to byt rovno ta omacka nie krv, chilli a tieto srandy velmi farbu ani prechodom cez traviaci trakt nemenia, ak to uz zajtra ci den na to nebude znamena, ze to krv nebola, ak by aj pravdepodobne hemoroidy

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krv v stolici - Fórum - ZDRAVIE.sk