Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako vonia bio kozmetika? Napr. Sallos?

ela_g

ja odporučam na začiatok ak chceš sa zasvätiť do bio kozmetiky určite ružovú vodu :))))) ja to velmi dlho použivam namiesto roznych parfemov! ale aj na odličovanie a len tak na pleť! super vecička všestranna, rovno si kup velké balenie

ja použivam tuto -odkaz odstránený-

sonicka_s

Ties mam dobru skusenst s toutoznackou, aj moja mama ju dlho uz pouzivala, som to nejak podedila po nej hehe ;-)

dagmar12

Ja používam momentálne toto priody. sk/pletove-kremy/201-priody-5-zlozkovy-ocny-krem-s-resveratrolom-sepilift-sheabutter-aloe-a-jojobou-8588006372014.html ak ti to nejak pomôže :-)

Alexa12

Ja mám tiež veľmi rada vôňu prír. kozmetiky, popravde klasická drogerka i už smrdí, je tam cítiť niečo strašne umelé

lombardo1981

Veď si kúp oleje podľa typu pleti a daj si tam silice podľa seba. I keď aj tie sa dajú "naordinovať" podľa typu pleti. Alebo sa dajú pridávať do bambuckého či kakaového masla. V kakaovom mám teraz mätu, borovicu a čajovník. Predtým tam bol čajovník a ylang-ylang či čajovník a geránium.
Aj klasické krémy sa dajú robiť. Či šľahané maslá a balzamy. Len na klasické krémy potrebuješ aj emulgátor. A tiež si tam pridáš, čo chceš.
A čo sa týka toho bambuckého masla, tak ak je biele (a podľa obrázkov je), tak je rafinované. Nerafinované je krémové s dymovou vôňou. Tak bacha.

dagmar12

Vačšinou nevonia niak silne, ke´dže su používané len prírodné ingrediencie. A keď už su parfemovane tak vačšinou vonaju po citronovej trave, mate a podobných prír. vôňach :) mne to velmi vyhovuje, žiadne agresívne chemické zložky

anosa

ahoj, pouzivam ich olejceky namiesto kremu a su super. Ta vona taka nevtierava, totalne prirodzena skoro nie je ani citit. Vyskusala som kozmetiky habadej aj dalsie auto by som za nu mala ale tato sa mi zda perfektna a ta cena no nie je o com.

zvedavasom

Mne ani tak nejde o to, ze je to bio produkt, ale na kremiky a kozmetiku som maniak a kedze mam suchu pokozku a stiepaju sa mi nechty, rada skusam a hladam co mi pomoze. Minule som objavila predajnu s touto znackou a kedze som ju casto videla v casopise, skusila by som ju.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako vonia bio kozmetika? Napr. Sallos? - Fórum - ZDRAVIE.sk