Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako mám presvedčiť rodičov aby sme mali psíka?

Almira

Ahojte!
Mať psíka je naozaj veľká zodpovednosť. Určite si teraz myslíte, že to všetko už dávno viete, ale vôbec si neviete predstaviť ako veľká zodpovednosť. Na psíka potrebujete naozaj veľa času a ak chcete šteniatko, celé mesiace musíte byt hore (venčiť..), šteniatko treba venčiť každé 2hodiny (aj v noci! ). Šteniatko nemôže byt samé! To znamená že by ste naň nemali čas a naozaj by trpelo. Naozaj je lepšie počkať do dospelosti, potom by ste si vedeli nájsť čas aspoň na tých pár mesiacov. Lenže teraz chodíte do školy.

Naozaj stojí za to mať psíka hneď, nechať ho trápiť sa? Radšej počkajte tých pár rokov, bude to stať za to a sami budete radi že budete mať na neho čas.

Almira

Ahojte!
Mať psíka je naozaj veľká zodpovednosť. Určite si teraz myslíte, že to všetko už dávno viete, ale vôbec si neviete predstaviť ako veľká zodpovednosť. Na psíka potrebujete naozaj veľa času a ak chcete šteniatko, celé mesiace musíte byt hore (venčiť..), šteniatko treba venčiť každé 2hodiny (aj v noci! ). Šteniatko nemôže byt samé! To znamená že by ste naň nemali čas a naozaj by trpelo. Naozaj je lepšie počkať do dospelosti, potom by ste si vedeli nájsť čas aspoň na tých pár mesiacov. Lenže teraz chodíte do školy.

Naozaj stojí za to mať psíka hneď, nechať ho trápiť sa? Radšej počkajte tých pár rokov, bude to stať za to a sami budete radi že budete mať na neho čas.

Vikaa186

Messje, lenže ja chcem vyčistiť to akvárko ale mamina mi povie že ešte som malá na to aby som ho čistila, zakazuje mi veci ktoré chcem robiť v domacnosti ale povie nemôžeš si ešte malá ešte sa toho dosť narobíš, ked sa chcem naučiť a pomôcť jej zo žehlením šak sa ešte dosť nažehlíš povie mi. Ja by som to akvarko aj vyčistila keby môžem
NIE SOM LENIVÁ POVAHA!

Messje

Vika
Kolko roboty a casu da tebe nakrmit tie rybicky?
10 sekund?
Mame cistenie akvarka minimalne hodinu.Je odvaha povedat,ze mama "LEN" cisti akvarko.
Pri takomto pristupe ako to ty vidis by si toho psa ani odo mna nedostala.

Vikaa186

A ešte pár dodadkov: Hovoria mi :Veď ten pes bude trpeť ked ty budeš v škole ja s ocinom v robote a brat v práci, ved tým ho budeš týrať! Chcela by som malú čivavku, so psíkom sú však starosti, ale dúfam, že ho dostanem na 12. narodeniny ktoré mám v novembry, pred tým ako som si kýchla tak som povedala, že ešte tento rok ho dostanem! a kýchla som si (Takže by sa to malo potvrdiť a do 31.12. 23:59 2016 by som ho mala dostať, no neviem či sa to splní) mamina je už unavená z toho čo stále o ňom hovorím, ona vie že ho strašne chcem, ale máme aj rybičky a skončilo to tak že sa one stará ona(Ale ja ich každé ráno krmim, a ona len čistí akvarko) a hovori že potom ta starosť ostane na ňu a že má dosť starostí a nepotrebuje ich mať aj zo psom. Prosím poraďte mi. Myslím si že už som dosť veľká na to aby som sa oň postarala, za komentáre ďakujem (Stále píšem ja Vikaa186

Vikaa186

Ahoj, mám 11 rokov a od malička túžim mať psíka čivavu, lenže je tu problem že moji rodičia ho nechcu a maminu už bolí hlava ked poviem slovo pes, hovorí ked budeme musieť ísť do obchodu kam ho dáš? na dovolenku kam ho dáš? U 1 babky by mohol byť, ale u 2 ked môj dedko zbadá psa chlpy sa mu ježia, otec by aj dovolil kedže nieje doma. p

ProsteJaEmkaa

1. Zisti si o tom zvieratku čo najviac informácií.
2. Veľmi s tým na nich netlač.
3. Vyrob mu hračky, domček...
4. Poslúchaj!
5. Spýtaj sa ich to večer! Vtedy to najviac zaberá.
6. No predčasne mu nekupuj žiadne veci!
7. Dobre sa uč.

Beba 123

Ahoj mam 10 rokov a velmi velmi by som chcela psika . Najviac Bernskeho Salašnickeho. Ale som na to sama. Nikto mi nedovoli mat psika a stale vravie nie ked budes velka tak si kupiš. Ale to je velmi dlho cakat 10 aj viac rokov . A stale vravia nie to je velka starost , a kto sa o to bude starat ked pojdeme na dovolenku , ze mna to bude bavit tyzden a potom sa na neho ani nepozrem, ze ono ked je male vsetko hryze a zvesiava pradlo zo snur a neviem este co ale ono by to tak nebolo ja by som ho vycvičila chodila na prechadzky a vsetko ine co sa ma robit ale nic s toho nepomaha

Beba 123

Ahoj mam 10 rokov a velmi velmi by som chcela psika . Najviac Bernskeho Salašnickeho. Ale som na to sama. Nikto mi nedovoli mat psika a stale vravie nie ked budes velka tak si kupiš. Ale to je velmi dlho cakat 10 aj viac rokov . A stale vravia nie to je velka starost , a kto sa o to bude starat ked pojdeme na dovolenku , ze mna to bude bavit tyzden a potom sa na neho ani nepozrem, ze ono ked je male vsetko hryze a zvesiava pradlo zo snur a neviem este co ale ono by to tak nebolo ja by som ho vycvičila chodila na prechadzky a vsetko ine co sa ma robit ale nic s toho nepomaha

Beba 123

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako mám presvedčiť rodičov aby sme mali psíka? - Fórum - ZDRAVIE.sk