Ako mám presvedčiť rodičov aby sme mali psíka?

animal

ahoj tiez som chcela dlhu dobu psika ale rodicia mi ho nechceli kupit na kazdu moju prosbu nejaka vyhovorka atd. no nakoniec mi kupili zajka a je to velka starost ale je to len zajko az potom som pochopila ze by som sa o psika asi ani nevedela postarat a chodit s nim na prechadzky a hociake vysetrenia skus ich poprosit o nejake menej narocne zvieratko a uvidis :D mne to pomohlo

Mimisara

Ahojte bývam v byte a mama ani otec mi nechcú dovoliť psíka pretože si myslia že sa o neho nebudem starať( ráno ho venčiť, upratovať po ňom keď sa pociká alebo zbierať hovná) chcela by som maltezáka. Keby sme bývali v dome tak by mi ho dovolili. Každý z našej triedy má psa len ja nemám.A najgorsie je že mi nedaju šancu a neveria mi že sa o neho budem starať.
PROSÍM DAJTE MI NEJAKÚ RADU ABY MI DOVOLILI PSÍKA

Bublaninka

Ahojte mam 11a chcem mat psika ,rodicia mi ho nedovolia ze sa do 3 izboveho bytu nehodi . neviem ako ich mam presvedcit piste rady prosim

Artmina

AHOJTE!!!!!!
PROSÍM VÁS PORAĎTE MI STRAŠNE BY SOM CHCELA PSÍKA UŽ OD MALIČKA ALE RODIČIA SÚ PROTI NO TERAZ BY SOM CHCELA ZAJAČIKA (LEVIKA) ALE TATINO O TOM NECHCE ANI POČUŤ A MAMINA TIEŽ MOC NIE SOM ZÚFALÁ PRETOŽE V ŠKOLE SA ROZPRÁVA O ZVIERATÁCH A JA SA CÍTIM AKO 5 KOLESO NA VOZE VŠETCI OKREM MŇA ZVIERA A JA NIE

Dog lover

Ahojte,
MÁM 11
Už 8 rokov túžim po psíkovy ale nič. Mamina je za ale ocino proti. Stale trepe blbosto ako napríklad: niesi dostatočne zodpovedná alebo: budeš tomu psisku musieť zbierať hovná...alebo: to smrdí..
Keďže bývame v byte tak je to o o troška ťahšie.. a máme aj mačku.... a ani neviem koľko nocí som prerevala kôli nesplnenej túžbe....stále mám pocit že psíka nikdy nedostanem..
PROSÍM DAJTE MI RADU

Dog lover

Ahojte,
MÁM 11
Už 8 rokov túžim po psíkovy ale nič. Mamina je za ale ocino proti. Stale trepe blbosto ako napríklad: niesi dostatočne zodpovedná alebo: budeš tomu psisku musieť zbierať hovná...alebo: to smrdí..
Keďže bývame v byte tak je to o o troška ťahšie.. a máme aj mačku.... a ani neviem koľko nocí som prerevala kôli nesplnenej túžbe....stále mám pocit že psíka nikdy nedostanem..
PROSÍM DAJTE MI RADU