INDIGOVE DETI

ich

nie je to o tom,ze chcem porozumiet svojmu dietatu lebo mne vela veci co robi alebo rozprava pride zvlastnych a neviem niekedy na to ani reagovat.to nie je ako s nadanym dietatom,s ktorym chodis po vystupeniach alebo vystavach a vsetci to vedia.neviem ci mas deti a ake su ale kazdy den sa potykat s niecim novym to chce tiez vela energie,ze co zase bude a ked budem vediet,ze co sa deje tak budem vediet lahsie spracuvavat tie kazdodenne motanice.

Shadow001

Paradox je, ze aj nadane deti ucivo v beznych skolach nudi...Skratka maju ine zaujmy, myslienkovo su uplne inde ako ich rovesnici...Ci uz ide o indigove, alebo nadane dieta, je to velka skoda, ze takto mrhaju schopnostami, najhorsie je ich nutit, lebo potom su strasne nervozne a aj tak to nikam nevedie...Skratka ked ich nieco nebavi tak ich to nebavi a nic s nimi nepohne.

ich

AK to je tak tak aj ja vela veci pochopim preco moje dieta robi to alebo ono a mozem aj ja voci nemu zaujat nejaky postoj a vediet mu nasluchat tak ako to citi ono.

swistica

a co budete mat z toho ked budete vediet ze ide o indigove dieta? su aj postupy ako pracovat s tymito detmi, alebo sa len vyhodia peniaze za to aby vam niekto povedal ze aura je modra?

ich

no neviem asi o nadane dieta nejde lebo pripravit sa do skoly je kazdy den problem lebo cokolvek sa maju ucit tak je to nezaujimave.a podla toho su aj znamky.a ked sa cokolvek snazim vysvetlit tak po 5 minutach pochopim,ze je myslienkami uuuuplne inde a to vravi aj ucitelka v skole,ze ako by tam s nimi ani nebola.uplne zamyslena ale ked sa jej spyta tak vie odpovedat.

Shadow001

Zaujimave co pises...Naozaj by mohlo ist o indigove dieta, ale niekedy sa nevie rozlist medzi nadanym a indigovym dietatom... Urcite skus to fotenie aury :-)

ich

to som si nie ista pravdaze ale velmi ma to zaujalo.pretoze mam dieta,ktore je uz odmala take "ine".napr.velmi starostlivo si vybera s kym bude komunikovat,vobec neakceptuje ziadne pravidla a ak ano tak tam musi byt jeho vsuvka,ked ideme niekam von tak rozprava s kvetmi a zvieratami a dokaze sledovat rozne dokumenty o duchovne a vsetko si to pamata aj o energiach ako funguju a tak.v skole mame bezne problem na vytvarnej vychove nakolko je pre ucitelku talentovane dieta ale kresbam ta ucitelka nerozumie.to je iba z casti opisane ake mame doma dieta.

Shadow001

Kto tuto auru vidi, ti fakt povedat neviem, ale daj si do googlu fotenie aury... Stoji cca 30 eur, treba si najst kde to robia...a ak sa mozem spytat, ako sa prejavuje to indigove dieta???